دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک

mohamad saadat

16 February 2020

دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک


دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک

دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک

وقت بخیر بازدیدکنندگان محترم.سایت شیرازیاب مفتخراست که باردیگر به شما همراهان گرامی اطلاع رسانی کند.در این پست قصد دارم یک دندانپزشک به شما معرفی کنم و هرآنچه مورد نیاز شما عزیزان است را در اختیارتان قرار دهم.

سپاس ازاین که تا آخرپست با شیرازیاب همراه خواهید بود.

 

متخصص جراحی دهان، فک و صورت https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس وشماره تلفن مطب دکتر سیروس محمدی نژاد دندانپزشک

آدرس:شیراز – خیابان شوریده شیرازی (30متری سینما سعدی)

موقعیت روی نقشه:

شماره تلفن:07132306849

برای نوبت دهی تماس حاصل فرمایید.

 

درون‌کاشت دندانی یا پروتز ایمپلنت دندانی، بخشی از درون‌کاشت (ایمپلنت) دندانی است که به صورت دندان برساخته (پروتزی) در دهان بیمار، جایگزین دندان طبیعی وی می‌گردد. ایمپلنت‌های دندانی نوعی دندان، مصنوعی هستند و از لحاظ ظاهری در بیماران مختلف می‌توانند متفاوت باشند. بعد از معاینات اولیه در ابتدا فیکسچر یا همان قسمت ریشه ایی پروتز با استفاده از جراحی کوچکی در داخل فک و به جای دندان از دست داده شده، جاگذاری می‌گردد و بعد از اطمینان از ثبات آن که معمولاً ۴ الی ۶ ماه به طول می‌انجامد، قسمت رویی یا همان تاج دندان (Crown) گذاشته می‌شود. اگر فردی دندان خود را از دست بدهد ایمپلنت در اندازه همان ریشه به جای آن قرار داده می‌شود. ایمپلنت‌ها قطعاتی در اندازه دندان طبیعی می‌باشند. ایمپلنت‌ها توسط ابزار بسیار دقیقی کنترل می‌گردند و توسط دستگاه‌های بسیار دقیق ساخته می‌شود. به دلیل خصوصیات ذکرشده برای ایمپلنت دندان، هنگامی در فک بیمار قرار بگیرد، یک جسم خارجی به‌شمار نمی‌رود و با قرارگرفتن در فک بیمار با آن سازگار می‌شود. ایمپلنت باعث رشد استخوان‌های کنار دندان هم می‌شود و از تحلیل استخوان فک جلوگیری به عمل می‌آورد.

بیشتر بدان  متخصص زنان در مشهد

منبع:ویکی پدیا

امیدوارم مطالب نیاز شما را پاسخ داده باشد.

با تشکر,شیرازیاب.


0 نظر

پزشکی ، دندانپزشک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
راوین طب شیراز x بخوانید...