دکتر روانشناس غیر حضوری

دکتر روانشناس غیر حضوری

تبلیغات در شیراز

دکتر روانشناس غیر حضوری

با سلام و احترام به همه ی شما مخطبان محترم سیتی بین. از اینکه بار دیگر انتخاب شما بوده ایم خوشحالیم. در این پست قصد داریم تا با بیان مقدماتی در نهایت به شما یک دکتر روانشناس غیر حضوری معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب هارا داشته باشید.

 

مشاوره تلفنی

خدمات مشاوره تلفنی در شیراز - شیراز مشاور | بانک اطلاعات روانشناسی شیراز
دکتر روانشناس غیر حضوری

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روان آرام شامل بسیاری از مواردی که در امروزه بخش زیادی از افراد جامعه را در برمی گیرید.با بهره‌گیری از مشاوره ی تلفنی می توان بر بسیاری از این موارد غلبه کرد. معمولا دیده شده که بسیاری از افراد در بازگو کردن این مسایل بطور رو در رو کمی معذور هستند اما با بهره‌گیری از خدمات مشاوره ی تلفنی می توانند براحتی مسایل خود را با بهترین مشاوران روان آرام در میان بگذارند.

مواردی که می توان آنها را بصورت تلفنی در میان گذاشت عبارت است از :

دکتر روانشناس غیر حضوری

دلایل بهره‌گیری از مشاوره فردی

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره فردی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تغییر افکار منفی و وسواس گونه
 • احساس نیاز کردن به تائید دیگران در زمینه‌های مختلف
 • تاثیرات مهارت‌های ارتباطی در تصمیم‌گیری افراد

در مشاوره فردی مسائلی مانند افسردگی، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، نداشتن انگیزه، بدبینی و شک، ترس، استرس، اضطراب، پرخاشگری و … بررسی می‌شود؛ بنابراین مشاور به افراد کمک می‌کند که با کمک مشاوره تلفنی روانشناسی به هماهنگی روانی و جسمی برسند.

دکتر روانشناس غیر حضوری

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خیانت

از مواردی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره خیانت می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترمیم اعتماد از دست رفته در خیانت
 • بررسی دلایل بوجود آمدن پدیده ی خیانت
 • بهبود درد و ناراحتی‌ حاصل از خیانت

خیانت اثر تخریبی بر احساسات و اعتماد زوج‌ ها می‌گذارد. زوجی که مورد بی وفایی قرار گرفته دچار احساس خشم، افسردگی، ترس و تنهایی می‌شود. این افراد در بعضی از موارد قادر به بیان احساساتشان در قالب کلمات نیستند. مشاوره خیانت تلفنی در این شرایط خاص تسکین دهنده و ارائه دهنده راه حل به آنان است.

مشاوره آنلاین و غیر حضوری با روانشناس - ویکی روان

دلایل بهره‌گیری از مشاوره جنسی

دکتر روانشناس غیر حضوری

از مهم ترین مسایلی که نیازمند بهره‌گیری از مشاوره جنسی می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • مشکلات عملکردی شامل تحریک شدن و کمبود میل جنسی
 • کاهش سردی عاطفی و جنسی زوج
 • حل مشکلات جنسی رایجدر چندین سال گذشته

مشکلات جنسی در برخی موارد از سوی زوج‌ها جدی گرفته نمی‌شود. اغلب از بیان مشکلات زناشویی طفره می‌روند. مشاوره تلفنی جنسی می‌تواند بسیار اثربخش باشد بخصوص مشورت گرفتن از یک مشاور امین، مطلع و با تجربه.

دلایل بهره‌گیری از مشاوره ازدواج

دکتر روانشناس غیر حضوری

 

از مواردی که افراد نیازمند بهره‌گیری از مشاوره ازدواج می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امروزه با بالا رفتن توقعات خانواده‌ها، محدودیت امکانات رفاهی، مادی و سایر مشکلات اجتماعی محدودیت ها در زمینه ازدواج بیشتر شده و سختگیری‌ افراد درباره انتخاب بیشتر می‌شود بنابراین صحبت کردن با مشاور ازدواج و ارزیابی شدن برای شروع شناخت بسیار مهم است حتی در شرایطی که امکان مراجعه حضوری نیست مشاوره ازدواج به صورت مشاوره تلفنی به شما کمک می‌کند گامی به جلو بردارید.

مشاوره آنلاین و غیر حضوری با روانشناس - ویکی روان

دلایل بهره‌گیری از مشاوره خانواده :

دکتر روانشناس غیر حضوری

گاها دیده شده که در زندگی شخصی هر فرد بسیاری از مشکلات در هم تندیده شده و به یک معضلی بسیار بزرگ و جدی تبدیل شود.بعضا ممکن است این مشکلات از یک و چند مساله ی کوچک آغاز شده و تا جایی پیش برود که تمام اعضای خانواده را درگیر کند.این درگیری ها زندگی را از روال عادی خود خارج کرده و به یک چالش جدی می کشاند. اینجاست که شما بر سر یک دو راهی انتخاب قرار دارید.

 

اولین راه می تواند مراجعه ی شما به یک مشاور یا روانشناس با تجربه و با دانش و کسب مشاوره برای رفع مشکلات باشد که به ریشه یابی و شناسایی این مشکلات و ارایه ی بهترین راهکار ها برای خل آنها می انجامد.راه دوم این است که شما بدون مراجعه به مشاور و به سلیقه ی خودتان رفتار می کنید که در این صورت مسئولیت اتفاقات و عواقب آن بر عهده ی خودتان خواهد بود. مشاوران مرکز، با بررسی تمامی ابعاد، راهکارهای مناسب و تکنیک های روانشناسی مناسب را ارائه می دهند.

دکتر روانشناس غیر حضوری

اگر ذهنتان درگیر مسئله ای شده است یا در زندگی خانوادگی و یا شخصی با بحرانی روبرو شده اید و یا اگر بر سر دوراهی و چند راهی گیر افتاده اید، با مشاورین متخصص مرکز روان آرام تماس بگیرید.

 

تاثیرات مثبت مشاور خانواده و روانشناسی

مشاوران مرکز مشاوره ی روان آرام با توجه به شرایط خانواده، میزان شناسایی زن و مرد از یکدیگر و شخصیت های آنان، پس از ریشه یابی و بررسی مشکلات، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهند. این نکته را هم نباید فراموش کنیم که مشکلات آنقدر که فکر می کنید بزرگ نیستند ولی اگر نتوان آنها را با شیوه های مناسب روانشناسی حل نمائید، تبدیل به یک معضل جدی شده و در بسیاری از موارد حتی سبب فرو پاشیدن خانواده از هم می شود. متخصصان مرکز مشاوره در زمینه های گوناگون به هموطنان در سراسر کشور مشاوره تلفنی می دهند.همچنین شما قادر خواهید بود مشاور خانم یا آقا را به دلخواه خودتان انتخاب نمایید.

دکتر روانشناس غیر حضوری

طریقه دریافت مشاوره آنلاین از مشاوران روانشناسی

شما می توانید برای ریشه یابی مشکلات خود و مشورت با مشاوران متخصص و با تجربه و دریافت ارائه راهکارهای علمی و عملی مناسب هم اکنون به کارشناسان متصل گردید ، برای اینکار بایستی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید در کانال تلگرامی مرکز روان آرام عضو شده و از مطالب آن بهره‌مند گردید. بی شک می توان گفت دریافت مشاوره آنلاین یک روش جدید برای حل سریع مشکلات خانوادگی و روان شناسی می باشد.

دکتر روانشناس غیر حضوری

مزایای مشاوره تلفنی

 • بزرگ‌ترین مزیت یک مشاوره ی تلفنی این است می توانید در هر لحظه و هر زمانی که بخواهید به یک مشاوره آگاه دسترسی داشته باشید و نیاز به گرفتن وقت ملاقات نیست.
 • دیگر نیازی که صرف زمان و طی کردن مسافت برای رسیدن به یک مرکز مشاوره ندارید.
 • در هنگام مشاوره تلفنی طبق صلاح دید خود می توانید بخواهید اطلاعات تماس شما بصورت محرمانه باشد.
 • در این روش دیگر هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای شما مساله ساز نخواهد بود.
 • در این روش حتی بدون تلف کردن یک دقیقه می توانید مشکل خود را در کم‌ترین زمان ممکن را برطرف کنید.
 • زمانی که به مراکز مشاوره دسترسی ندارید و نیازمند صحبت با یک فرد آگاه هستید این روش بهترین روش ممکن است.
 • و هزاران دلیل دیگر….!

 

 

تبلیغات در شیراز
بیشتر بدان  کلینیک آگاه شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زهرا طباطبایی روانشناس x بخوانید...