راهنمای شهر

دکتر رضا رحیمی

دکتر رضا رحیمی

سلام درود خدمت شما عزیزان، مفتخریم که همراهانی پون شما داریم. در این پست قصد داریم تا دکتر رضا رحیمی را به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی از قبیل آدرس مطب و شماره تلفن و ساعت کاری را در اختیارتان قرار دهیم.

با تیم شیرازیاب همراه باشید.

دکتر رضا رحیمی

متخصص چشم پزشکی

درباره‌ی پزشک‌

اصلاح عیوب انکساری (لیزیک و PRK) – جراحی کاتاراکت (آب مروارید) – تریژم (ناخنک)- بلفاروپلاستی (جرحی زیبایی پلک) – جراحی مجرا اشکی (DCR) – تزریق بوتاکس – تجویز عینک، لنزهای طبی و رنگی

کد نظام پزشکی‌

۹۹۷۳۹

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:شیراز ، خیابان زند ، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ، جنب کمیته امداد امام خمینی ، ساختمان بانک شهر ، طبقه ۶

تلفن: ۰۷۱-۳۲۳۰۰۰۱۲

فلکه نمازی – به طرف ستاد – روبروی دانشکده مهندسی 1 – کنار بانک اقتصاد نوین – ساختمان یاس – طبقه 4
شنبه تا چهارشنبه ساعت : 9 الی 1:30 ظهر و 4 الی 9 شب
[mappress mapid=”319″]


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: دکتر رضا رحیمی در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلچشم‌پزشکی

چشم‌پزشکی یا افتالمولوژی (به انگلیسی: Ophthalmology) شاخه‌ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد. یک متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. چشم انسان می‌تواند دچار حوادث و بیماریهای مختلف گردد مانند عفونت میکروبی چشم، آب سیاه، آب مروارید، گل مژه، دکولمان شبکیه و … از آنجا که چشم‌پزشکان بر روی چشم جراحی هم انجام می‌دهند این تخصص تخصصی جراحی و طبی است.

فلوشیپ

در ایران این رشته دارای چندین فلوشیپ است. شامل: فلوشیپ چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم)، فلوشیپ قرنیه و بیماریهای خارج چشمی (سگمان قدامی)، فلوشیپ آب سیاه (گلوکوم)، فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین یا سگمان خلفی)، فلوشیپ پاتولوژی چشم (مشترک با متخصصین پاتولوژی)، فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اربیت و اکولوپلاستیک) است. در خارج از ایران دو رشته فلوشیپ ترومای چشم، فلوشیپ بیماریهای سطح چشم نیز وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایکون واتس اپ آموزش سئو و طراحی سایت در شیراز : حامد حبیبی