دفتر پیشخوان دولت صدف کیش

re

05 April 2020

دفتر پیشخوان دولت صدف کیش


دفتر پیشخوان دولت صدف کیش

درود و احترام به شیرازیابی های عزیز، در این پست به معرفی دفتر پیشخوان دولت صدف کیش می پردازیم، در ادامه خدمات ارائه شده، اینستاگرام، آدرس، شماره تماس و موقعیت دفتر پیشخوان روی نقشه اطلاعاتی است که به حضور شما عزیزان معرفی خواهد شد. امیدواریم این اطلاعات مورد توجه شما همراهان همیشگی واقع شود.

 

دفتر پیشخوان دولت صدف کیش

دفتر پیشخوان دولت صدف کیش

دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی یا دفاتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت ایران برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی ایران موظفند خدمات الکترونیکی خود را از راه این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند. یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک بیان شده‌ است. در ادامه به معرفی دفتر پیشخوان دولت صدف کیش می پردازیم.

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: دفتر پیشخوان دولت صدف کیش در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلخدمات دفتر پیشخوان دولت صدف کیش

این مرکز خدمات زیر را به ساکنان و گردشگران جزیره کیش ارائه می کند:

  •  خدمات تلفن ثابت مخابرات
  •  بیمه سلامت ایرانیان
  •  ثبت نام کارت ملی هوشمند
  •  امور مربوط به یارانه
  •  اظهارنامه مالیاتی حقیقی و حقوقی
  • احراز هویت سجام
  • کارگزاری و بورس
  • فروش و خدمات اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل
  • پرداخت قبوض
  • اینترنت، ADSL

 

کد دفتر پیشخوان: 72371169

مسئول: شهرام صاحب جمعی

اینستاگرام: [email protected]

 

آدرس : جزیره زیبای کیش، شهرک صدف، جنب سینما لبخند ، ساختمان بساک، طبقه همکف، واحد ۷

تلفن تماس :07644445858 ، 09124763654 ، 09224827652

 

بیشتر بدان  لیست آموزش دانشگاه صنعتی شیراز

موقعیت دفتر پیشخوان دولت صدف کیش روی نقشه

 

لیست سایر دفاتر پیشخوان دولت در کیش

ردیف نام دفاتر پیشخوان دولت در کیش آدرس دفاتر پیشخوان دولت در کیش شماره تماس
1 دفتر پیشخوان دولت کد 72371167 کیش، میدان امیر کبیر، مجتمع شارستان، پلاک 132 076-44458984
2 دفتر پیشخوان دولت کد 72371137 کیش، صفین، روبروی بازار فارس خلیج 076-44431882
3 دفتر پیشخوان دولت کد 72371051 كيش، سفین فاز f، خدماتی واحد 221 076-44433767

 

دفتر پیش‌خوان خدمات الکترونیک دولت

دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت ایران برای ارائهٔ خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیهٔ دستگاه‌های اجرایی دولتی ایران موظفند خدمات الکترونیکی خود را از راه این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند. یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک بیان شده‌است.

برونسپاری خدمات دستگاه‌های اجرائی به این دفاتر مطرح است، اما حدود 16 هزار دفتر پیشخوان خدمات دولت ، در ایران مشغول به فعالیت هستند که نزدیک به 10 هزار واحد آن در روستاها و حدود 6 هزار واحد دیگر در شهرها قرار دارند. امور بیمه‌ای، امور سجلی و ثبت احوال و گواهینامه و تخلفات رانندگی و گذرنامه، شارژ کارت‌های مختلف اعتباری و کارت‌های دانشجویی، فروش بلیت اتوبوس‌های بین شهری، پرداخت الکترونیکی قبوض، امور مربوط به اسقاط خودرو، خدمات گمرکی، پست‌بانک، خدمات مخابراتی و… از جمله خدمات قابل عرضه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت است. بر طبق برنامه‌ریزی‌ها باید تقریباً به ازای هر 20 هزار نفر یک دفتر پیشخوان با توزیع مناسب در سطح کشور ایجاد شود.

بیشتر بدان  نمایندگی صبا باتری قم

در همین رابطه و بر اساس قانون می بایستی با هدفت یکپارچه سازی خدمات و دفاتر از سال 1388 دفاتر موازی مانند دفاتر پلیس به اضافه 10، دفاتر الکترونیک شهر، دفاتر خدمات بیمه تأمین اجتماعی به این دفاتر تبدیل شوند که عملا سازمان‌های مربوط در این خصوص مقاومت می‌کنند.

با توجه به ابلاغیه شماره 206/93/7740 سال 1393 شورای عالی اداری مسئولیت ایجاد سامانه الکترونیکی و نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان خدمات دولت بعهده کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت گذاشته شده‌است.

منبع: ویکیپدیا

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 


0 نظر

خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست پزشک طب سوزنی شیراز x بخوانید...