درب برقی شیراز

درب برقی شیراز

درب برقی شیراز

درب برقی گستره نسبتا وسیعی را شامل می شود و همانطور که از نام آن پیداست به تمامی درب هایی که برای باز و بسته شدن از انرژی برق استفاده می کنند گفته می شود. این گستره از کرکره های برقی و درب های پارکینگی تا پیچیده ترین درب های اتوماتیک را پوشش می دهد. در این پست با ما همراه باشید تا به معرفی مراکز فروش درب برقی در شیراز بپردازیم:

تکنولوژی های درب برقی

تکنولوژی های درب برقی
تکنولوژی های درب برقی

استفاده از نیروی برق برای باز و بسته کردن درب ها با کمک سه تکنولوژی صورت می گیرد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد :

سیستم موتور و گیربگس

سیستم موتور و گیربگس
سیستم موتور و گیربگس

این سیستم ها شامل یک موتور الکتریکی با توان مناسب است که به یک گیربکس قدرتی متصل است.

نیروی خروجی از گیربکس به روش های مختلف می تواند برای باز و بسته کردن درب مورد استفاده قرار بگیرد.

سیستم جک هیدرولیک

سیستم جک هیدرولیک
سیستم جک هیدرولیک

این سیستم شامل یک پمپ تزریق روغن و تعدادی شیر برقی است که با تزریق هدفمند روغن می تواند طول جک هیدرولیک را کوتاه و بلند کند.

از جک های هیدرولیکی به عنوان بازوی مورد نظر برای باز و بسته کردن درب استفاده می کنند.

سیستم جک پنوماتیکی

این سیستم شامل یک کمپرسور هواست که همانند سیستم هیدرولیکی عمل می کند اما به جای سیال روغن از هوای فشرده برای کوتاه و بلند کردن جک ها استفاده می کند.

سرعت عمل سیستم پنوماتیکی بسیار بیشتر از سیستم هیدرولیکی است.

 

از کجا می توانیم شرکت فروش و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی خوب در شیراز را بشناسیم؟

تعداد زیادی از شرکت های فروش و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی در شیراز ، از صفحه اختصاصی در سایت سیتی بین برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی شرکت ها در سایت سیتی بین، به مردم کمک می کند که  اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از شرکت فروش و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی خاص یا یک شرکت فروش و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی معتبر در شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت سیتی بین به سادگی به لیست خدمات و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط شرکت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

خدمات مرتبط با شرکت فروش و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی چیست؟

کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوع مدرن و پیشرفته همان کرکره مغازه های قدیمی است. اما بطور حرفه ای باید گفت که کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی کرکره می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند.  همچنین با استفاده از یک ریموت به راحتی امکان باز و بسته شدن آن فراهم شده است.

درب اتوماتیک یکی از انواع درب برقی می‌باشد. این نوع درب همانگونه که از اسم آن مشخص است به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شود و دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

 

بیشتر بخوانید:

 

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.