درباره فروشگاه ارتش شیراز

درباره فروشگاه ارتش شیراز
تبلیغات در شیراز

درباره فروشگاه ارتش شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره فروشگاه ارتش شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

فروشگاه ارتش شیراز

فروشگاه ارتش (فروشگاه) در شیراز و خیابان انصار واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین قصابی خیابان انصار، مدرسه فاطمیه، رستوران دژ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان عرفان و انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

 آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، انصارhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درباره فروشگاه ارتش شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلفروشگاه ارتش شیراز

فروشگاه یا مغازه مکانی برای فروش کالا می‌باشد. فروشگاه‌ها و مغازه‌های گوناگونی برای فروش گونه‌های مختلف کالا وجود دارد.

واژه مغازه یک وامواژه فرانسوی در زبان فارسی است. این واژه در اصل ریشه در واژه le magasin فرانسوی دارد. این واژه ابتدا به صورت mağaza وارد زبان ترکی شده و سپس راه در زبان فارسی پیدا کرده‌است.

 

فروشگاه اتکا ارتش شیراز

در ایران مناطقی که کسب‌وکار مغازه‌دارها در آنجا رونق زیادی دارد، ارزش مغازه به حدی بالاست که اصطلاحاً می‌گویند: «ارزش این مغازه‌ها را براساس «وجب» تعیین می‌کنند». مشتریان این واحدها اغلب به دنبال شغل هستند تا سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن.[۱]

فروشگاه ارتش زرهی شیراز

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز
بیشتر بدان  دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.