درباره خیابان استاد شجریان شیراز

درباره خیابان استاد شجریان شیراز

تبلیغات در شیراز

درباره خیابان استاد شجریان شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره خیابان استاد شجریان شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

خیابان استاد شجریان شیراز

شیراز-ایرنا-مصوبه اخیر شورای شهر شیراز مبنی بر تغییر نام گذر حافظ به استاد شجریان مورد موافقت هیات تطبیق مصوبات شورا در فرمانداری شیراز قرار نگرفت و این هیات پیشنهاد انتخاب محلی دیگر به نام استاد محمدرضا شجریان را داد.

به گزارش ایرنا نظر هیات تطبیق مصوبات شورا در فرمانداری شیراز درخصوص مصوبه اخیر این شورا در زمینه تغییر نام یک مسیر حدود ۶۰ متری حدفاصل چهارراه حافظیه تا چهارراه ادبیات، سه شنبه ششم آبانماه ۹۹ به شورای شهر شیراز ابلاغ شد.

در نظر نهایی هیات تطبیق مصوبات شورا در فرمانداری شهرستان شیراز آمده است: ضمن ادای احترام به هنرمندان کشورمان،از آنجا که بخشی از افکار عمومی از این اقدام شورا استقبال کرده و همچنین بخش دیگری از افکار عمومی علیرغم استقبال از اقدام شورا در تجلیل از هنرمندان با تصور اینکه نام گذر حافظیه تغییر یافته ،خواهان اعمال این نام گذاری در محلی و معبری دیگر هستند.

در ادامه نظر هیات تطبیق نیز آورده شده: لذا پیشنهاد می شود که مصوبه مذکور اصلاح گردد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: خیابان استاد شجریان شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلخیابان استاد شجریان شیراز

بیستم مهرماه ۹۹ و در یکصدو پنجاه و چهارمین جلسه شورای شهر شیراز طرح تعدادی از اعضای این نهاد مبنی بر تغییر نام گذر حافظ به استاد شجریان با اکثریت آرا تصویب شد.

بیشتر بدان  آدرس کلاس خوشنویسی در شیراز

زنده نگه داشتن نام استاد شجریان و پاسداشت خواننده بلندآوازه اشعار حافظ،وجه اشتراک اظهارات مخالفان و موافقان این تغییر نام بود اما جملگی منتقدان گلایه ای را مطرح می کنند که پیشتر در نامگذاری معابر این شهر نیز مطرح شده است.

مخالفان این طرح اظهار می کنند که تغییر نام معابر و خیابان هایی که قدیمی است و در بین آحاد جامعه ریشه دارد به صلاح شهر نیست و باعث کم رنگ شدن هویت شهری و سردرگمی مردم خواهد شد.

 

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزشگاه نقاشی شمال تهران x بخوانید...