خوابگاه رودکی شیراز

re

17 February 2020

خوابگاه رودکی شیراز


خوابگاه رودکی شیراز

سلام به همه همراهان عزیز سایت شیرازیاب ممنونم که ما را دنبال میکنید.میخوایم امروز مطالبی را در رابطه با خوابگاه رودکی شیراز در اختیارتان بگذاریم.این خوابگاه با ظرفیت 350 نفر درخیابان رودکی شیراز قرار گرفته است در ادامه متن شما را  با آدرس دقیق خوابگاه و بخشهایی از آن آشنا میکنیم.

ادرس خوابگاه رودکی شیراز

 آدرس: شیراز – خیابان زند – خیابان رودکی – جنب هتل پارسیان

کد پستی خوابگاه رودکی

متاسفانه با توجه به جستجوی زیاد در این زمینه موفق به پیدا کردن کد پستی این مکان نشدیم.

خوابگاه چیست؟

خوابگاه نوعی مکان اقامتی است که معمولاً برای اقامت گروه بزرگی از افراد مرتبط با هم یا هم صنف طراحی می‌شود. خوابگاه‌ها در دانشگاه‌ها، کالج‌ها، مدرسه‌های شبانه‌روزی رواج بیشتری دارند. پادگان‌های نظامی، مجتمع‌های ورزشی، ادارات و شرکت‌های بزرگ نیز به طور معمول دارای امکانات اقامتی و خوابگاهی هستند.خوابگاه دانشجویی با مدیریت دانشگاه و برای اسکان دانشجویان کار می‌کند. دانشجویان متقاضی سکونت در خوابگاه، در طول تحصیل به صورت فردی یا گروهی، تمام یا بخشی از دوران تحصیلی خود را در خوابگاه می‌گذرانند خوابگاه‌های دانشجویی برای اقامت دانشجویان در در پردیس دانشگاه یا در بیرون از محیط دانشگاه طراحی و ساخته می‌شوند. اتاق‌های خوابگاه‌های دانشجویی می‌تواند انفرادی یا گروهی باشد.

خوابگاه رودکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

آنچه درباره دانشگاه علوم پزشکی شیراز قابل ذکر است وجود بیش از ده بیمارستان مجهز و در اختیار این دانشگاه است که به عنوان مراکز آموزشی و تحقیقاتی این دانشگاه مورد بهره برداری واقع می شوند. نوع عمل های جراحی و وجود بعضی از دستگاه های پزشکی در این دانشگاه انحصاری و بی سابقه است.
امکانات خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هیچ دانشگاهی در کشور سابقه ندارد. برنامه ریزی مدرن و سالیانه واحد تربیت بدنی این دانشکاه از ویژگی های جالب توجه این دانشگاه است که همین نظم و آینده نگری توانسته مدال ها و افتخارات بی شماری را به همراه آورد.

بیشتر بدان  شماره بیمارستان های شیراز

 

 


0 نظر

اماکن ، دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لوازم آرایش فستیوال x بخوانید...