خدمات تاسیسات ساختمان

خدمات تاسیسات ساختمانی

خدمات تاسیسات/لوله کشی

خدمات تاسیسات/لوله کشی

مجموعه سرویسکاران(در خصوص خدمات تاسیسات) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی تاسیسات، نصب رادیاتور، رفع ترکیدگی لوله، نصب و تعمیرات پمپ اب، لوله کشی 5لایه ، نصب روشویی، تعمیرات رادیاتور، نشت یابی شیرالات، رفع نم و رطوبت، لوله کشی سبز، نصب شیرالات و کلیه امور مربوط به تاسیسات با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

 

گروه سرویسکاران در نظر دارد با مجازی کردن خدمات تاسیسات و لوله کشی در سراسر تهران ،راه حل موثری پیش روی مشتریان خود قرار دهد تا در زمان بروز مشکلات در کوتاه ترین زمان، خدمات تاسیسات و لوله کشی خود را برطرف سازند.

یکی از مواردی که در ساختمان ها بیشترین خرابی را به دنبال دارد تاسیسات ساختمانی میباشد.

خدمات تاسیساتی که سرویسکاران ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

 

خدمات تاسیساتی

نشت گیری آب

لوله کشی آب

لوله کشی گاز

تعمیر و نشتی گیری شیرآلات

خدمات چاه و فاضلاب

تعویض شیر

تعویض شیرآلات بهداشتی

نصب لوازم سرویس بهداشتی

نصب روشویی

نصب توالت

چاه باز کنی

لوله باز کنی

نصب سیفون

نصب شوفاژ

تعمیر شوفاژ

هواگیری شوفاژ

در این مواقع انچه بیشتر از هزینه های مالی ازاردهنده می باشد اقداماتی است که باید انجام پذیرد، اقداماتی مانند خراب کردن و کنده کاری در محل هایی مانند سرویس های بهداشتی ، اشپزخانه ها، محل عبور لوله ها، و… معمولا خرابی های ناشی از لوله کشی ساختمانها معمولا به دیوار و سقف مجاور سرایت کرده و ترمیم انها را دو چندان میکند. (شما میتوانید با کمک گرفتن از سرویسکاران تمام این مشکلات را به دست تکنسین های ما بسپارید، سرویسکاران با کادری مجرب امادگی هرگونه خدمت رسانی در حیطه تاسیسات با ارزان ترین قیمت و در کلیه مناطق تهران را دارد.)

خدمات تاسیسات ساختمان

احتمالا هر فردی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با مشکلات تاسیسات و لوله‌کشی ساختمان مواجه شده است. در بسیاری از موارد با گذشت مدت زمان اندک و بعد از ترمیم خرابی‌ها ، به علت آنکه مشکل به صورت اساسی و ریشه ای حل نشده .و یا حتی به خاطر عدم انجام بعضی موارد بسیار ساده نظیر عایق کردن لوله ها و اقداماتی از این دست، مشتری متوجه می شود که مشکل همچنان پا برجاست و گویی هزینه‌ای که متقبل شده بیهوده بوده و دوباره باید اقدامات قبلی انجام شود.

همچنین از کار افتادن سیستم‌های گرمایشی و سرمایش نیز ممکن است افراد را دچار مشکلات جدی نماید. در صورتی که ایراد به درستی تشخیص داده نشود ممکن است هزینه‌های بیهوده و گزافی تحمیل شود و همچنان مشکل حل نشده باقی بماند.پ

سایت ما: شیرازیاب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.