برنامه سینما فرهنگ شیراز

برنامه سینما فرهنگ شیراز

برنامه سینما فرهنگ شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب

امروز قصد داریم  برنامه سینما فرهنگ شیراز که یکی از مدرن ترین سینماهای شیراز است  در اختیار شما قرار دهیم. با شیراز یاب همراه باشید تا در ادامه شما را با عکس های از این مکان فرهنگی، بهمراه اطلاعاتی در زمینه برنامه سینما فرهنگ، آدرس، شماره تماس و آدرس اینستاگرام، همراهی کنیم. برنامه تمامی سانس ها روزانه از طریق صفحه اینستاگرام سینما اظلاع رسانی می شود.

از اینکه تا آخر با شیرازیاب همراه خواهید بود سپاس گزاریم.

سینما فرهنگ
سینما فرهنگ

سینما فرهنگ که در سال ۱۳۹۴ تأسیس شده هم‌اکنون متعلق به سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس می‌باشد.دارای کافه و گالری هنری تارو پود هست که بسیار جالب و خاص طراحی شده. خود سینما دارای کافه  و غرفه فروش آثار دستی می باشد. سینما فرهنگ با اکران بهترین فیلم های به روز ایران تلاش کرده تا مخاطبان خودشو رو در هر سنی راضی نگه داره.

سینما فرهنگ در خیابان حافظ و در جوار آرامگاه حافظ و باغ جهان نما و در مجموعه مرکز اسناد و کتاب خانه ملی ایران قرار گرفته و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

سیتما فرهنگ
سیتما فرهنگ

سالن سینما فرهنگ در طبقه زیرین کتابخانه ملی قرار دارد. این سالن با گنجایش دویست و بیست نفر و اکران فیلم‌های روز سینمای ایران پذیرای علاقه‌مندان به سینما است. در محوطه بیرون سالن سینما تصاویری از سینماهای قدیمی نصب شده و توضیحاتی هم درباره قدمت سینما در شهر شیراز ارائه شده است. بدنیست بدانید شیراز از نخستین شهرهایی بود که پس از تهران از سال 1297 در آن سالن سینما دایر شده است

برنامه سینما فرهنگ یکم اسفند ماه

برنامه سینما فرهنگ
برنامه سینما فرهنگhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: برنامه سینما فرهنگ شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس سینما فرهنگ شیراز در اینستاگرام

https://www.instagram.com/cinemafarhang_shiraz/?hl=ro

آدرس سینما فرهنگ شیراز

آدرس: شیراز، چهار راه حافظیه به سمت باغ جهان نما، کتابخانه ملی، سينما فرهنگ شیراز
[mappress mapid=”11″]

شماره تماس سینما فرهنگ

تلفن: 07132263513
از این مطالب نیز دیدن کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.