بانک پاسارگاد سنندج

تبلیغات در شیراز

بانک پاسارگاد سنندج

با سلام و ممنون از حسن انتخابتون. تیم شیرازیاب امروز قصد دارد اطلاعاتی در مورد  بانک پاسارگاد سنندج به همراه راه‌های ارتباطی آن از جمله آدرس و شماره تماس در اختیار شما عزیزان قرار دهد. پیشاپیش از همراهیتون سپاسگزاریم.

بانک پاسارگاد سنندج
بانک پاسارگاد سنندج

شعب بانک پاسارگاد در سنندج

در حال حاضر، بانک پاسارگاد تنها دارای یک شعبه در شهر سنندج می‌باشد که در جدول زیر مشاهده می‌نمایید:

بانک پاسارگاد شعبه مرکزی سنندج

کد شعبه بانک پاسارگاد سنندج

آدرس بانک پاسارگاد سنندج

شماره بانک پاسارگاد سنندج

2401

سنندج – خیابان آبیدر

کدپستی 6618636547
0098-87-33237518

بانک پاسارگاد شعبه سنندج

بانک پاسارگاد بانکی با مالکیت خصوصی است که از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده‌است. بانک پاسارگاد در سال ۱۳۹۴ توانست در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران رتبه ۱۲ را کسب نماید. به گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، بانک پاسارگاد در سال مالی ۱۳۹۷ در میان بانک‌های خصوصی ایران توانست بهترین عملکرد درآمدی و سود آوری را از خود نشان دهد و ۶٬۸۸۹ میلیارد تومان درآمد کسب نماید.

تاریخچه

بانک پاسارگاد به موجب مجوز ۲۸۴۹/ه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۸۴با سرمایه ۳٬۵۰۰ میلیارد ریال که تماماً پرداخت شده‌است فعالیت خود را آغاز کرد که از این رقم ۲٬۰۰۰ میلیارد ریال به وسیله مؤسسان پرداخت شده و ۱٬۵۰۰ میلیارد ریال با پذیره‌نویسی همگانی به وسیله ۳۴٬۰۰۰ نفر خریداری شده‌است. اولین شعبه بانک در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۸۴ در منطقه احمدآباد مشهد افتتاح شد.

خدمات

 • سپرده‌ها

افتتاح حسابهای قرض الحسنه جاری، پس‌انداز، سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و بلندمدت، صدور گواهی سپرده[۷]

 • تسهیلات
بیشتر بدان  کد شعبه بانک آینده

دریافت تسهیلات یا تحصیل وام و اعتبار، اعطای انواع تسهیلات جعاله، مشارکت مدنی و مضاربه، تأمین مالی طرح‌های خاص[۷]

 • سایر خدمات

انتشار، خرید و فروش اوراق، صدور اعتبار نامه و انواع چک بانکی و بین بانکی، صدور، تأیید و قبول تعهدنامه یا ضمانت نامه بانکی انجام معاملات ارزی، اعتبارات اسنادی، معامله بروات ارزی مالی و تجاری یا وصولی، معامله اسناد تجاری، صدور ضمانت نامه‌های ارزی، اجاره دادن صندوق امانات و قبول امانات و نگهداری سهام و اوراق بهادار و سایر اشیاء و اموال مجاز قانونی، برقراری، ایجاد و حفظ رابطه کارگزاری با بانکها و موسسه‌های مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور، قبول پذیره‌نویسی و انجام دادن کلیه عملیات مربوط به آن و خرید و فروش سهام نرخ بندی شده، ارائه خدمات مدیریت نقدی برای مشتریان از قبیل خدمات حقوق و دستمزد، خدمات پرداخت اقساط، خدمات پرداخت مالیات، حساب متمرکز و کارت‌های پیش پرداخت، بدهکار و بستانکارhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک پاسارگاد سنندج در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمسئولیت‌های اجتماعی

در زمینه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، در بخش حمایت از هنرمندان و فعالیت‌های فرهنگی-هنری، حمایت از ورزشکاران، حمایت از محیط زیست و توسعه پایدار و حمایت از نخبگان ایرانی فعالیت‌هایی از طرف بانک پاسارگاد به صورت سالانه انجام شده‌است که به عنوان نمونه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • حمایت از هنرمندان با خرید آثار هنری آن‌ها از طرف موزه هنرهای تجسمی بانک پاسارگاد

آموزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد اسفند ماه ۱۳۷۸با حضور مدیرعامل این بانک، رئیس سازمان گردشگری و صنایع دستی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور عالی بانک مرکزی و جمعی از مسوولان بانکی و هنرمندان و خبرنگاران افتتاح کرد. این موزه، حدود ۱۰۰ اثر از هنرمندان پیشکسوت و تأثیرگذار و همچنین جوانان خوش آتیه‏، را در بر می‌گیرند از جمله هنرمندانی که آثار آن‌ها در این مجموعه می‌باشد می‌توان به سهراب سپهری، ناصر عصار، اکبر صادقی، سیرک ملکونیان، مارکو جیحونیان، ابوالقاسم سعیدی، محسن وزیری مقدم، منصور قندریز، منیر فرمان فرمایان، شایا شهرستانی و… اشاره کرد

 • حمایت از ساخت فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین
 • پرداخت هزینه آزادی زندانیان بدهکار غیر مقصر
 • کاشت نهال توسط کارکنان بانک در روز درختکاری
 • حمایت از نفرات اول تا سوم هر ۵ رشته کنکور سراسری دانشگاه‌های ایران
 • حمایت از ورزشکاران ایرانی برنده مدال بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲
 • حمایت از تیم فوتسال دانش آموزی ایران
 • حمایت از تیم ملی فوتبال ایران و اختصاص یک سپرده جدید برای حمایت سپرده گذاران از آن
 • حمایت از تیم ملی کشتی ایران
بیشتر بدان  بانک سامان زنجان شعبه مرکزی

از سایر پست‌های ما نیز دیدن بفرمایید:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.