بانک پارسیان شعبه پاسداران

ندا خاقانی نژاد

11 April 2020

بانک پارسیان شعبه پاسداران


بانک پارسیان شعبه پاسداران شیراز

با درود و سپاس فراوان از اینکه سایت ” شیراز یاب ” را بعنوان کمک رسان انتخاب کردید و جهت پیگیری اطلاعات ” بانک پارسیان شعبه پاسدارن شیراز” در خدمت شما هستیم با آدرس و شماره تماس آنها و موارد مورد نیاز دیگر را بعرض شما رسانده . امید است بتوانیم گامی بزرگ در رفع نیازهای مردمی برداریم و سپاس که ما را با ارائه نظرات سازنده خود،  در ارائه بهتر وظائف خود حمایت میکنید.

بانک پارسیان شعبه پاسداران

بانک پارسیان شعبه پاسداران

بانک پارسیان شعبه پاسداران

بانک پارسیان شعبه پاسداران

بانک پارسیان شعبه پاسداران

کد مرکز: 2084

مسئول مرکز: آقای مجتبی انباردار

کد پستی: 7184964331

آدرس: فارس، شیراز، بلوار پاسداران، روبری درمانگاه محمد رسول اله

تلفن: 38331112-5 – 071نمابر: 38331117

پست الکترونیک: [email protected]

برای دیدن نقشه اینجا را کلیک نمائید.

بانک پارسیان شعبه پاسداران


تاریخچه

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیردولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک‌های غیردولتی مصوب فروردین ماه ۱۳۷۹، ماده(۹۸) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط تأسیس بانک غیردولتی مصوب نهصد و چهل و هشتمین جلسه مورخ ۱۳۷۹/۰۹/۲۰ شورای پول و اعتبار تأسیس یافته و در چارچوب قانون پولی و بانکی کشور مصوب سال ۱۳۵۱، قانون عملیات بانکی بدون ربا، قانون تجارت و مقررات اساسنامه بانک، در مرداد ۱۳۸۰، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و پس از انجام تشریفات و ثبت رسمی بانک به شماره ۱۷۸۰۲۸ در تاریخ ۱۳۸۰/۰۶/۱۵ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران، به موجب نامه شماره ۲۳۴۸/هـ – مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۳۸۰ مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه ۱۳۸۰ آغاز گردید.

بیشتر بدان  لیست بانک ملت کد شعبه

لوگوی پارسیان

لوگوی بانک پارسیان، برگرفته از گل لوتوس یا نیلوفر آبی می‌باشد. دلیل استفاده از گل نیلوفر در لوگوی بانک پارسیان طبق سایت رسمی بانک پارسیان، اهمیت آن در ایران باستان بوده‌است.

نیلوفر آبی در اغلب کشورهای آسیایی به عنوان نمادی همگانی مطرح گردیده‌است. گل نیلوفر آبی ریشه در خاک و ساقه در آب دارد و تاج آن به طرف خورشید است. این گل نماد مذهب بوده، همچون نماد پاکی و تهذیب نفس. پیام آن برای جهانیان دعوت برای رسیدن به نور، زندگی، صلح و دوستی و تابش این نور بر جهانیان است.

نماد نیلوفر آبی بیانگر نمادهای مختلفی است که مشترک با عقاید سایر ملل جهان نیز هست. باروری، کامیابی، قدرت حاصلخیزی زمین، حمایت از هر موجود زنده، صلح جهانی، زیبائی، تندرستی، مظهر عشق، ریاضت و عبادت از نیلوفر آبی قابل برداشت است. لوتوس مظهر روشنایی نیز هست، در نتیجه حاصل قدرتهای خلاق آتش، خورشید و ماه است و به عنوان محصول خورشید و آبها نیز شناخته شده‌است.

آمار و ارقام

بانک پارسیان، دومین بانک خصوصی ایران است، که در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده‌است. این بانک در حال حاضر با در اختیار داشتن ۴۵٪ درصد از کل منابع بانک‌های خصوصی و سهم ۴۲٪ درصدی از کل تسهیلات اعطایی توسط بانک‌های خصوصی، عنوان بزرگترین بانک خصوصی ایران را از آن خود کرده‌است.

آخرین سرمایه ثبت شده بانک ۱٫۳۲۰ میلیارد تومان است. بانک پارسیان در سال ۱۳۸۸ توسط سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان بانک نمونه کشور، انتخاب شد. این بانک در سال ۱۳۸۹ به عنوان برترین بانک ایران شناخته شد.

بیشتر بدان  شعب بانک توسعه تعاون در کرج

برند بانک پارسیان

برند بانک پارسیان در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک پاسداران شعبه پارسیان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلشفافیت مالی و پولشویی

بانک پارسیان در راستای شفافیت مالی از سال ۹۴ شروع به انتشار آنلاین صورت‌های مالی خورد در وبگاه رسمی کرد.

فعالیت‌های مجرمانه مانند تجارت مواد مخدر، تجارت انسان، فحشا، قاچاق مهاجران، تجارت اعضای بدن انسان، تجارت اسلحه گرم و قاچاق کالا سودهای کلانی را خلق کرده و افزایش تقاضا برای پولشویی را به دنبال داشته‌است. اساس مبارزه با پولشویی، جلوگیری از سودمندی مجرمین است و شامل پیشگیری از بکارگیری مجدد عواید حاصل از فعالیت‌های مجرمانه می‌باشد. بانک پارسیان همگام با سایر بانکهای کشور، درصدد مقابله با این پدیده مذموم برآمده است؛ و در این راستا همزمان با سایر فعالیتهای مربوط و به منظور ارتقاء سطح آگاهی کلیه مشتریان اقدام به اختصاص بخشی از پایگاه اطلاع‌رسانی خود به این موضوع نموده‌است.

چهارسوق مالی بانک پارسیان

چهارسوق مالی پارسیان (سوپر مارکت مالی) جهت تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان شکل‌گرفته و در کنار خدمات متنوع بانکی، امکان استفاده از خدمات متنوع مالی از قبیل بیمه، لیزینگ، کارگزاری بورس، مشاوره سرمایه‌گذاری، تأمین مالی، مدیریت دارایی، خدمات تجارت الکترونیک و… را برای مشتریان با هزینه کمتر و سرعت بیشتر فراهم آورده‌است.

اولین سوپر مارکت مالی در ایران توسط بانک پارسیان پیاده‌سازی گردید. حضور نمایندگان شرکت‌های بیمه و تجارت الکترونیک پارسیان از بدو تشکیل این شرکت‌ها در شعب بانک، اولین اقدام در این راستا تلقی می‌شود. بانک پارسیان در حال حاضر با ارائه خدمات سایر شرکت‌های گروه ضمن تکمیل زنجیره ارزش، «چهارسوق مالی پارسیان» را شکل داده‌است.

بیشتر بدان  شعب بانک پارسیان مشهد

شعب بین‌الملی

با توجه به لزوم توسعه بانکداری منطقه ای و بستر سازی برای گسترش مناسبات تجاری و بازرگانی و افزایش گسترش روابط پولی و بانکی با کشورهای همسایه از جمله عراق، گسترش مبادلات بازرگانی در منطقه، راه اندازی شعب بانک در کشورها برای ارایه خدمات مطلوب در دستور کار بانک پارسیان قرار گرفت تا اینکه پس از اخذ مجوزهای لازم شعبه بغداد بانک پارسیان از تاریخ ۲۰۱۰/۰۳/۰۳رسماً شروع بکار نمود.

خدمات سپرده‌های ریالی

قرض الحسنه جاری

سرمایه‌گذاری کوتاه مدت

سرمایه‌گذاری بلند مدت ۱ ساله

خدمات و تسهیلات ریالی

پرداخت قسط تعاونی اعتبار ثامن

تعمیر و بازسازی مسکن

ساخت پروژه‌های ساختمانی

خرید کالای مصرفی

تأمین سرمایه واحدهای بازرگانی

تأمین سرمایه واحدهای تولیدی

خرید محل کار

تسهیلات بازسازی محل کار

سپرده‌های ارزی

حساب قرض الحسنه

پس‌انداز

حساب قرض الحسنه جاری

حساب سپرده

سرمایه‌گذاری مدت دار

خدمات و تسهیلات ارزی نرخ خرید و فروش ارز

برای دیدن منبع اطلاعات فوق اینجا را کلیک نمائید.

بانک پارسیان شعبه پاسداران

 


0 نظر

بانک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست خدمات پاسارگاد شیراز x بخوانید...