بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

سلام و عرض ادب خدمت تمامی همراهان گرامی شیرازیاب، امروز در شیرازیاب قصد داریم تا بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد را به شما دوستان معرفی کنیم. در ادامه آدرس، شماره تماس این شعبه رو به شما معرفی میکنیم.

بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد
بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

آدرس بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

آدرس این بانک به شرح زیر است:

مشهد، امام رضا، نبش امام رضا 27

تلفن بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

شماره تماس این شعبه به شرح زیر است:

051-38529460

کد بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد

کد این شعبه به شرح زیر است:

6263https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک مهر اقتصاد شعبه بسیج مشهد در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلبانک مهر اقتصاد

صندوق قرض‌الحسنه بسیجیان در سال ۱۳۷۲ با سرمایه ۱۰ میلیون ریال آغاز به کار کرد و از شروع فعالیت با توجه به نیاز مبرم کشور به تحول در زمینه سامانه بانکداری سنتی، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را سرلوحه فعالیت بانکی و پولی خود قرار داد.

مؤسسه قرض‌الحسنه مهر بسیجیان، در مهر ماه ۱۳۹۱ موفق به تبدیل نوع شخصیت حقوقی خود به شرکت سهامی عام گردید و اداره ثبت شرکت‌ها نام بانک مهر اقتصاد را ثبت نمود.بانک مهر اقتصاد متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی بود.

مؤسسه مالی و اعتباری مهر، مؤسسه قرض‌الحسنه مهر بسیجیان، و پیش‌تر صندوق قرض‌الحسنه بسیجیان یک مؤسسه مالی و اعتباری، دارای موافقت نامه اصولی اولیه تبدیل شده به بانک در شرف تأسیس و متقاضی دریافت مجوز، وابسته به بنیاد تعاون سازمان بسیج مستضعفین بود.

بانک مهر اقتصاد از ۷ خرداد ۱۳۹۹ به شبکه شتاب پیوست اما پیش از آن امکان پرداخت و وصول وجه شتابی از طریق اینترنت میسر بود و امکان انتقال وجه از سامانه آپ و همراه کارت برای بانک مهر اقتصاد به عنوان مبدأ و مقصد انتقال در کنار سایر بانک‌ها فراهم ‌شده‌بود. دفتر مرکزی بانک مهر اقتصاد در خیابان پاسداران نبش خیابان توحیدی مستقربود.

آخرین صورت مالی ارائه شده توسط این بانک در سال ۱۳۹۵ بوده و پس از آن صورتهای مالی خود را ارائه ننموده است.

این مؤسسه مالی و اعتباری (قرض‌الحسنه)، در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۳۹۲ در ردهٔ هفدهمین شرکت برتر ایران از نظر میزان فروش/درآمد قرار گرفت و نیز در سال ۹۴ در کل سیزدهم و بین تمامی بانک‌های کشور در رتبه ششم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *