راهنمای شهر

بانک ملت شعبه توحید اصفهان

بانک ملت شعبه توحید اصفهان

سلام خدمت دوستان، امروز قصد داریم تا بانک ملت شعبه توحید اصفهان رو معرفی کنیم که در ادامه، آدرس و شماره تماس و کد شعبه این بانک رو به شما ارائه میدیم.ممنون از همراهی شما با شیراز یاب

شماره تلفن بانک ملت شعبه توحید اصفهان

شماره تماس این شعبه به شرح زیر است:

031-36266501

کد شعبه بانک ملت خیابان توحید اصفهان

کد این شعبه به شرح زیر است:

92320https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک ملت شعبه توحید اصفهان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس بانک ملت شعبه توحید اصفهان

آدرس این شعبه به شرح زیر است:

 • اصفهان، خیابان توحید

   

  تاریخچه بانک

  بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخ 29 آذر 1358 مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در تاریخ 31 تیر 1359 تشکیل و با شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغازشد.
  با ادغام بانک ها، سرمایه‌ی اولیه‌ی بانک ملت به سی وسه میلیارد و پانصدمیلیون ریال رسید.
  به استناد مجمع عمومی فوق‌العاده بانک‌ها (مورخ 17 فروردین87) و تصویب نامه هیأت محترم وزیران (شماره 68985/ت 37925 مورخ 2 مرداد 86) شخصیت حقوقی بانک ملت به سهامی عام تبدیل گردید.
  بانک ملت در حال حاضر با سرمایه 50000 میلیارد ریال یکی از بزرگ ترین بانک‌های کشور است که درچارچوب دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.
  مهم‌ترین راهبردهای بانک ملت توسعه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد است. برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود، آموزش‌های استراتژی محور، فن‌آوری نوین بانکی و همسوسازی اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم شده‌است.

  شاید برای شما جالب باشد:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایکون واتس اپ آموزش سئو و طراحی سایت در شیراز : حامد حبیبی