بانک آینده شریعتی

بانک آینده شریعتی

بانک آینده شریعتی

با سلام و درود خدمت شما عزیزان، در این پست قصد داریم تا بانک آینده شریعتی را به همراه آدرس و شماره تلفن به شما عزیزان معرفی کنیم.

با تیم شیرازیاب همراه باشید.

بانک آینده شریعتی

بانک آینده – شعبه دوراهی قلهک (کد ۲۱۱)

آدرس:
تهران، شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، جنب نمایندگی سینا خودرو، پلاک ۱۴۰۲
تلفن:
021-22691146
نزدیکترین ایستگاه اتوبوس
یخچال
۳۱ متر
نزدیکترین ایستگاه مترو
قلهک
۴۳۶ متر
[mappress mapid=”321″]

بانک آینده – شعبه شریعتی سه راه ملک – کد 259

آدرس :

تهران، منطقه 7، شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، نبش کوچه مینا، پ. 575

تلفن :
021-88146249021-88146331021-88146225
فکس :
021-88146419
[mappress mapid=”320″]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک آینده شریعتی در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلبانک آینده

 

«بانک آینده» به استناد مصوبه یکهزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، مؤسسه اعتباری صالحین و مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایهٔ پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، براساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ در تاریخ ۱۶/۰۵/۱۳۹۲ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعهٔ بیش از ۱۷ هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز فعالیت به شماره ۳۴۹۱۴۴/۹۳ از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.[۴]

در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی (حدود ۳۹۰۰نفر) و ۲٫۹میلیون نفر مشتری، در قالب یک بانک تجاری خصوصی با ۲۰۰ شعبه (طبق آخرین آمار ارائه شده از طرف سایت بانک) در سراسر کشور، مشغول فعالیت است؛ و سرمایه بانک با تأیید سهامداران، با افزایش ۱۰۰ درصدی، از هشت (۸) هزار میلیارد ریال به شانزده (۱۶) میلیارد ریال، افزایش یافته‌ است.

بانک آینده؛ از مجموعه سهامداران بانک تات، مؤسسه مالی و اعتباری صالحین و مؤسسه مالی و اعتباری آتی (۷۵ درصد سهام) و پذیره‌ نویسان جدید (۲۵ درصد سهام) تشکیل شده و در قالب یک بانک تجاری خصوصی با سرمایه پایه هشتصد میلیارد تومان و با شعار راهبردی حضور مؤثر و کارآمد در حوزه‌های خدمات بانکداری خرد، تجاری، مؤسسه‌ای و اختصاصی، به ارائه خدمات می‌پردازد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.