بانک آینده زنجان

refigh

24 March 2020

بانک آینده زنجان


بانک آینده زنجان

با سلام و ممنون از حسن انتخابتون. تیم شیرازیاب امروز قصد دارد تمام اطلاعات مربوط به بانک آینده زنجان را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. مطالب این پست در صورت نیاز به روزرسانی می‌شوند. از این که با ما هستید صمیمانه از شما سپاسگزاریم.

بانک آینده زنجان

بانک آینده زنجان

شعب بانک آینده در زنجان

ردیف

شعبات بانک آینده زنجان

بانک آینده زنجان ادرس

شماره تلفن تماس بانک آینده زنجان

1 بانک آینده شعبه سعدی زنجان، خیابان سعدی، روبروی پاساژ گل ها، پلاک 293 024-33364572
024-33364573
024-33364574

کارگزاری بانک آینده زنجان

آدرس کارگزاری بانک آینده زنجان:

سعدی شمالی،روبروی بیمارستان ارتش، ساختمان سعید،پلاک206،طبقه سوم واحد هفت

تلفن داخلی:

33561978-024https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بانک آینده زنجان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلبانک آینده شعبه زنجان

بانک آینده بانک ایرانی است که در سال ۱۳۹۱ در پی ادغام بانک تات، مؤسسه مالی و اعتباری صالحین و مؤسسه مالی و اعتباری آتی تأسیس شد. یکی از نکات جالب توجه این بانک، جذب بیش از ۱۲۲ هزار میلیارد تومان سپرده‌است که معادل ۱۰ درصد کل سپرده‌های جذب شده توسط کل بانک‌های حاضر در کشور است.

طبق آخرین اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۸ بانک آینده دارای بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان زیان انباشته است.

تاریخچه

بانک آینده به استناد مصوبه یک هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، مؤسسه اعتباری صالحین و مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایهٔ پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، براساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار ایران؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ در تاریخ ۱۶/۰۵/۱۳۹۲ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعهٔ بیش از ۱۷ هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز فعالیت به شماره ۳۴۹۱۴۴/۹۳ از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید.

بیشتر بدان  لیست بانک سینا شعب

در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی (حدود ۳۹۰۰نفر) و ۲٫۹میلیون نفر مشتری، در قالب یک بانک تجاری خصوصی با ۲۷۵ شعبه (طبق آخرین آمار ارائه شده از طرف سایت بانک مرکزی) در سراسر کشور، مشغول فعالیت است؛ و سرمایه بانک با تأیید سهامداران، با افزایش ۱۰۰ درصدی، از هشت (۸) هزار میلیارد ریال به شانزده (۱۶) هزار میلیارد ریال، افزایش یافته‌است.

بانک آینده؛ از مجموعه سهامداران بانک تات، مؤسسه مالی و اعتباری صالحین و مؤسسه مالی و اعتباری آتی (۷۵ درصد سهام) و پذیره نویسان جدید (۲۵ درصد سهام) تشکیل شده و در قالب یک بانک تجاری خصوصی با سرمایه پایه هشتصد میلیارد تومان و با شعار راهبردی حضور مؤثر و کارآمد در حوزه‌های خدمات بانکداری خرد، تجاری، مؤسسه‌ای و اختصاصی، به ارائه خدمات می‌پردازد.

از سایر پست‌های ما نیز دیدن بفرمایید:


0 نظر

بانک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
کد شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران سردشت x بخوانید...