بام شیراز

رضا موسوی

12 May 2020

بام شیراز


بام شیراز

با سلام خدمت شیرازیاب های عزیز؛امروز قصد داریم “بام شیراز “رو براتون معرفی کنیم و توضیح های کاملی در این باره خدمتتون بدیم؛پس لطفا تا انتهای پست با ما همراه باشید؛لطفا در آخر با نظراتتون ما رو در بهتر شدن سایت همیاری کنید.

بام شیراز کجاست

بام شیراز با مساحت عرصه حدوداً ۷۰۰ هکتار واقع در ارتفاعات شمالی شهر شیراز موسوم به منصورآباد می باشد .

وجود رشته ای از تپه های کم ارتفاع مشرف بر منطقه باغات تاریخی و زیبای شهر که از قدیم محل تفریح و گذران اوقات فراغت ساکنان و مهمانان و مسافران شهرشیراز بوده است.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، در گوگل و اینترنت دیده شوید.

اینجا کلیک کنید.گل 

بام شیراز کمربندی

بام سبز شیراز در کمربندی جوادیه و اکبر آباد واقع شده است.

در مرحله نخست امکانات رفاهی برای خانواده‌ها شامل استراحتگاه، مکان‌های تفریحی ….  شهروندان می توانند هم در طول روز و هم به صورت شبانه از این طبیعت بسیار چشم نواز استفاده کنند.

بام شیراز دروازه قرآن

اگر از کنار دروازه قرآن گذشته باشید می بینید که دو طرف آن را کوه هایی سر به فلک در بر گرفته اند؛ حال اگر از این کوه ها بالا برویم به بام دروازه قرآن رسیدبم که در آن جا کل شهر را زیر پا های خود احساس می کنیم.

بام شیراز ادرس

اگر از سمت صنایع به سمت دروازه قرآن در کمربندی حرکت کنیم بعد از پیمایش 15 کیلومتر به آن جا می رسیم

همچنین کوهنوردی سبک به مدت ۲۰ دقیقه و رسیدن به ارتفاعات بالای کوه هست

بیشتر بدان  سانس استخر صنایع شیراز

بام شیراز شب

بام شیراز

تصویری زیبا درشب را می بینیم که هر بیننده ای را محصور تماشای خود می کند.

بام شیراز

همچنین می تواند بخوانید:

رئيس كميسيون خدمات شهري، بهداشت و محيط زيست شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: با بهره‌برداری از پارک صخره‌ای جنگلی که 500 هکتار مساحت دارد، شاهد افزايش سرانه فضای سبز تا 2 مترمربع خواهيم بود.

 

شیراز – ایرنا – ورودی پارک کوهستانی بام شیراز واقع درکمربندی رکن‌آباد به دلیل شیوع بیماری کرونا بسته شده و چراغ‌ها را دست اندرکاران پارک در شب روشن نمی‌کنند که برخی خانواده‌ها خواستار حضور در این محل هستند و می‌گویند:رفع محدودیت باید شامل این مکان هم بشود.

برخی افراد که به پارک کوهستانی بام سبز شیراز رفته بودند عقیده داشتند که با وجود گرمای هوا، طبیعی است که مردم هنگام شب برای تفریح، گذران اوقات فراغت و دوری از ترس کرونا به این تفرجگاه زیبا پناه بیاورند اما مشکلاتی وجود دارد که راضی نیستیم.

این افراد خواستار رفع محدودیت های کرونایی برای ورود به این پارک شدند و استدلال کردند که مسوولان شهرداری شیراز در پارک های دیگر این اقدامات محدود کننده را برداشته اند و نباید بام سیز شیراز از این قاعده مستثنی باشد.

منبع: ایسنا


0 نظر

اماکن ، دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
کمپ ترک اعتیاد بزرگمهر x بخوانید...