باشگاه والفجر شیراز

mohamad saadat

16 February 2020

باشگاه والفجر شیراز


باشگاه والفجر شیراز

باشگاه والفجر شیراز

سلام و درود خدمت شما همراهان همیشگی شیرازیاب.امیدوارم همیشه سالم وتندرست باشید و ورزش کردن را فراموش نکنید.در این پست می خواهم آدرس,شماره تلفن و رشته های ورزشی این باشگاه را معرفی کنم.

لطفا تا آخر پست با ما همراه باشید.

 

خدمات و رشته های ورزشی : کبدی-بدنسازی-آموزش تخصصی پارکور – ژیمناستیک – آمادگی جسمانی – نینجا – ایروبیک نوجوانان کونگ فو – ایروبیک حرفه ای – سانس ویژه چربی سوزی – یوگا – کاراته – کیک بوکسینگ – کونگ فو – ووشو ( بانوان 8 صبح الی 18 ) – ( آقایان 18 الی 23 ) و…https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: باشگاه والفجر شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس و شماره تلفن باشگاه ورزشی شهدای والفجر شیراز

آدرس:شیراز-والفجر-میدان مطالعه-بلوار فجرغربی-جنب اداره پست

موقعیت روی نقشه:

شماره تلفن: 0713823069009171883151

ساعات کار:8صبح تا 11شب

 

باشگاهیا کلوپ (به فرانسوی: Club) جایگاه ویژه‌ای برای گردهمایی گروهی از مردم با هدفی معین است. به سخن دیگر محل گرد آمدن پیوسته یا هر از گاه گروهی بر پایه آیین نامه ٔ خاص. در زبان فارسی واژه باشگاه به معنی سالن ورزش (انگلیسی: Gymnasium) نیز به کار میرود.

 

تاریخچه

باشگاه از واژه‌های پذیرفته فرهنگستان ایران در برابر واژه انگلیسی کلوب است و به انجمنهایی گفته می‌شود که هموندان آن بر پایه خواست خود و همسو با مرامنامه تصویب شده، برای پیشبرد هدف‌ها و خواستهای مشترک، یا برای همیاری و بهسازی شرایط زندگی شخصی و حرفه ای، یا دستیازی به امتیازات برای هموندان باشگاه، در مکانی به همین نام، گرد هم می آیند. این افراد عمدتا به یک گروه یا طبقه اجتماعی معینی وابسته هستند، مانند فرهنگیان، مهندسان، افسران، زرتشتیان و مانند اینها.

بیشتر بدان  باشگاه بدن سازی

ریشه شناسی

باشگاه از دو بخش باش + گاه ساخته شده‌است. باش بن مضارع از فعل باشیدن است که دلالت بر بودن دارد. گاه در فارسی به معنای مکان و جایگاه است.

باشگاه یک همیاری میان دو یا چند نفر است که بر پایه منافع همسو گرد هم آمده‌اند. یک باشگاه خدمت (Club Service)، برای نمونه، به منظور انجام کنش‌های نیکوکارانه و به گونه خودجوش راه‌اندازی شده‌است. باشگاه برای انجام فعالیت‌هایی مانند سرگرمی، ورزش، اجتماعی، مذهبی و سیاسی راه‌اندازی می‌شود.

منبع:ویکی پدیا

 

امیدوارم پست مفید واقع شده باشد.

باتشکر شیرازیاب.


0 نظر

باشگاه ، باشگاه بدن سازی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست استاد شیرازی دفاع شخصی x بخوانید...