باشگاه نصر شیراز

باشگاه نصر شیراز
تبلیغات در شیراز

باشگاه نصر شیراز

در این مقاله از سایت شیرازیاب ابتدا به بررسی تاثیر ورزش بر روح و روان میپردازیم.سپس باشگاه نصر شیراز را معرفی خواهیم کرد.با ما همراه شوید.

تاثیر ورزش بر ذهن

کاهش اضطراب

مواد شیمیایی که بعد از انجام ورزش در بدن ترشح می‌شوند، از بروز اضطراب جلوگیری می‌کند. انجام ورزش‌های هوازی در حد متوسط تا شدید باعث کاهش اضطراب می‌شود.

افزایش قدرت مغز

مطالعات مختلفی که بر روی موش‌ها و انسان‌ها انجام شده است نشان می‌دهد که ورزش‌های قلبی – عروقی باعث تولید سلول‌های جدید مغزی می‌شوند و کارایی مغزی را افزایش می‌دهند. همچنین انجام ورزش‌های شدیدتر باعث افزایش پروتئین BDNF در بدن می‌شود که قدرت تصمیم گیری، تفکر و یادگیری را افزایش می‌دهد.

افزایش حافظه

انجام ورزش مداوم باعث افزایش حافظه و قدرت یادگیری می‌شود. ورزش کردن تولید سلول‌های هیپوکامپوس را که مسئول حافظه و یادگیری هستند افزایش می‌دهد.

باشگاه ورزشی نصر شیراز

کنترل اعتیاد

بدن به هنگام لذت، دوپامین ترشح می‌کند. این لذت می‌تواند از ورزش، مواد مخدر، غذا خوردن و … ترشح شود. بعضی از افراد به ترشح دوپامین معتاد می‌شوند. ورزش می‌تواند اعتیاد به مواد دیگر را هم کاهش دهد.

افزایش آرامش

یک جلسه ورزش در حد متوسط به اندازه یک قرص خواب‌آور تاثیرگذار است؛ به خصوص برای افرادی که بی‌خوابی دارند ورزش می‌تواند بسیار مفید باشد. ورزش کردن پنج تا شش ساعت قبل از خواب دمای بدن را افزایش می‌دهد. هنگامی که دمای بدن چند ساعت بعد به حالت نرمال باز می‌گردد بدن احساس می‌کند که زمان خواب فرا رسیده است.

افزایش انرژی

بیشتر بدان  درباره مجتمع فرهنگیان شیراز

بررسی‌ها نشان داده است افرادی که به صورت منظم ورزش می‌کنند انرژی بیشتری دارند و توانایی انجام کارهای مختلف در آنها بالاتر است.

باشگاه بدنسازی نصر شیراز

 افزایش خلاقیت

انجام ورزش خلاقیت را تا دو ساعت بعد از آن افزایش می‌دهد. ورزش در فضای آزاد تاثیر بیشتری بر خلاقیت دارد.

 

تاثیرگذاری بر دیگران

افرادی که با هم ورزش می‌کنند باعث ایجاد انگیزه در یکدیگر می‌شوند و تاثیر مثبت بر یکدیگر می‌گذارند. در واقع عضو یک تیم ورزشی بودن باعث افزایش قدرت می‌شود.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: باشگاه نصر شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلباشگاه بیلیارد نصر شیراز

  • شیراز،باغ تخت،بلوار آزادی،میدان آزادی

باشگاه بوکس نصر شیراز

باشگاه ابونصر شیراز

 حوزه فعالیت: بدنسازی – رزمی تکواندو -کاراته) آقایان)
 آدرس: شیراز – بلوار نصر – نصر آقباد – روبروی شرکت شیرین دارو
 منطقه شهرداری: منطقه 7
 تلفن: 07137219410

 

 

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.