راهنمای شهر

باشگاه بوکس در دیباجی

باشگاه بوکس در دیباجی

سلام و درود به دوستان عزيز شيرازبين، با تشکر از همراهي شما. در اين پست مطالبي در رابطه با “باشگاه بوکس در دیباجی” به همراه آدرس و شماره تماس آن ها گردآوري شده است. ضمن سپاس گزاري از شما اميدوارم که نهايت استفاده را از اين مطالب ببريد.

بوکس چیست؟

بوکس یکی از رشته های ورزشی رزمی است که در آن ۲ نفر با ضربات مشت با رقابت می‌ پردازند. زمان مسابقه بوکس به این صورت است که در آن حریفان بین سه تا پانزده راند سه دقیقه‌ ای با یک دقیقه استراحت بین هر دو راند با یکدیگر رقابت می‌ کنند. در ورزش بوکس بیشترین ضربات به ناحیه صورت وارد شده بنابراین افرادی که می‌خواهند بوکس یاد بگیرند باید زیر نظر مربی با تجربه و ماهر آموزش ببینند. باشگاه بوکس دیباجی با سالیان سال سابقه در زمینه آموزش رشته بوکس فعالیت می‌ کند. آموزش اصولی و استاندارد بین‌المللی کیک بوکسینگ و تای بوکسینگ، آموزش تخصصی تمرینات تنفسی و تمرکزی، آموزش تناسب اندام و بدنسازی با استانداردهای اروپا و چربی‌سوزی، از رشته‌ های این باشگاه به‌ شمار می‌روند.

ویژگی‌های باشگاه بوکس دیباجی

این باشگاه تحت مدیریت علیرضا رضایی قهرمان جهان و المپیک و سرمربی گری داریوش ادب نژاد می باشد . همراه باشگاه دیباجی علاوه بر اینکه با بهترین روش ورزش می کنید، با تمرین و پشتکار مناسب و مطلوب، تغذیه مناسب و فکری متمرکز و آرام اعتماد به نفس مطلوب خود را بدست می آورید، پس ما منتظر حضور شما هستیم.

باشگاه بوکس دیباجی تهران

** آموزش و یادگیری بوکس را با باشگاه بوکس دیباجی تجربه کنید

** باشگاه بوکس دیباجی ( Dibaji Boxing ) با سابقه ای درخشان و حضور در مسابقه های بسیار حرفه ای و المپیک و با برخورداری از مربیان حرفه ای و متخصص اقدام به برگزاری کلاس های زیر برای افراد مبتدی تا مرحله مربیگری و قهرمانی می نماید :

1- آموزش تخصصی و حرفه ای بوکس به 2 شکل برخورد و بدون برخورد فیزیکی

2- آموزش حرفه ای ، اصولی و استاندارد کیک بوکسینگ ( Kick Boxing: ورزش رزمی که از موای تای و کاراته الهام گرفته است ) و تای بوکسینگ ( Thai Boxing )

3- آموزش تخصصی و حرفه ای تمرین های تنفسی و قهرمانی

4- تعلیم تناسب اندام و بدنسازی با توجه به استانداردهای روز دنیا

5- برای کاهش و یا بالارفتن وزن خود ما بهترین برنامه های غذایی را در اختیار شما قرار داده و بهترین مشاور شما در این زمینه خواهیم بود .

6- چربی سوزی این باشگاه تحت مدیریت علیرضا رضایی قهرمان جهان و المپیک و سرمربی گری داریوش ادب نژاد می باشد .

 

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایکون واتس اپ آموزش سئو و طراحی سایت در شیراز : حامد حبیبی