باشگاه آیتن

باشگاه آیتن
تبلیغات در شیراز

باشگاه آیتن

در مقاله قبل شیرازیاب باشگاه آیتن در شیراز را مورد بررسی قرار دادیم . امروز به سراغ شهرهای دیگر کرج ،تهران و یزد رفته و اطلاعات باشگاه آیتن درآنها را بیان خواهیم کرد.

بدنسازی چیست؟

بدنسازی به معنای آن نیست که مردانی چاق و هیکلی بازوهای خودشان را خم کنند و اندامشان را به رخ دیگران بکشند.این کار هنری است که با تلاش بی وقفه و درست عمل کردن به دست می آید و رمز و رازی برای رسیدن به موفقیت در آن وجود ندارد.

در ورزش بدنسازی فرد تلاش می کند تا با انجام تمرین های قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود و همچنین با تغذیه مناسب و استراحت کافی ، بدنی حجیم برای خود بسازد.

بسیاری از مردان و زنان دوست دارند با انجام ورزش بدنسازی ، صاحب اندامی خوش فرم و بدنی ورزیده و زیبا باشند.آنها برای رسیدن به این هدف باید به طور مستمر و حساب شده ودرست ، تمرینات بدنسازی را انجام دهند.

فواید بدنسازی

آنها باید زیر نظر مربیان حرفه ای تمرینات بدنسازی را انجام دهند ،چون با انجام تمرینات اشتباه ممکن است با عوارضی همراه باشند و در رسیدن به تناسب اندام با تاخیر روبرو شوند و یا حتی نتیجه معکوس ببینند.

در بدنسازی هیچ راه میانبری برای زود رسیدن به هدف وجود ندارد مگر اینکه بعضی از روشهای تمرین ، هوشمندانه تر و بهتر از تمرین های دیگر باشد.

انواع مختلفی در ورزش بدنسازی وجود دارد ودر واقع این ورزش لزوما منجر به افزایش حجم و سایز عضله نمی شود.بسیاری از ورزشکاران در رشته های فوتبال و دومیدانی ، ژیمناستیک، بکس هستند که عضلات حجیم ندارند ولی تمرینات  ورزش بدنسازی را انجام می دهند.تمرینات این ورزش به افزایش استقامت و قدرت و کارایی بهتر در بدن کمک می کند.

بیشتر بدان  اسامی باشگاه بوکس شیراز

 

نظم و انضباط

یکی دیگر از فواید بدنسازی ، نظم و انضباط است.این ورزش نظم خاصی برای هر فرد ایجاد می کند که باید بر اساس آن عمل کند.مثلا فرد باید هر روز به باشگاه برود به همین خاطر باید به زندگی شخصی خود نظم و انضباط دهد تا بتواند هم به ورزش و باشگاه خود برسد و هم به زندگی خود.

ایجاد انگیزه در زندگی

همچنین ورزش بدنسازی باعث ایجاد انگیزه در زندگی فرد می شود.تمرینات بدنسازی به فرد انگیزه می دهد تا کارهای متعدد خانه و یا بیرون را به نحو صحیح انجام دهد بدون اینکه خسته شود.


افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس در فرد ، از دیگر فواید بدنسازی می باشد.وقتی فرد بدن سالمی داشته باشد و از عضلات زیبا و قوی برخوردار باشد ، اعتماد به نفسش هم زیاد می شود .

همچنین فشارهای عصبی که بر اثر کارهای روزانه در فرد ایجاد می شود را کاهش می دهد.

باشگاه آیتن تهران

باشگاه آیتن تهران
باشگاه آیتن تهران

باشگاه آیتن خیابان گلبرگ

آدرس :

میدان هفت حوض – گلبرگ غربی – نرسیده به خیابان سمنان-پلاک 135

تلفن:

باشگاه آیتن شیراز

شماره تلفن:

07136340551

09175657448

07136255050

ساعات کاری:همه روزه ازساعت 6تا22

باشگاه آیتن کرج

باشگاه آیتن گوهردشت

آدرس :

کرج – گوهردشت – فاز 1 – خ سیزدهم شرقی – پلاک 66 – باشگاه آی تن itan

تلفن:

tel:02634200454

tel:02134203096

 


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: باشگاه آیتن در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل


باشگاه آیتن کرج بانوان

باشگاه آی تن itan gym (شعبه بانوان)

آدرس :

باشگاه آیتن یزد

آدرس :

 یزد، بلوار جمهوری، روبروی بیمارستان افشار، باشگاه آی تن
ساعت ارائه خدمات :
 بانوان از ساعت ۸ الی ۱۳ _ آقایان از ساعت ۱۴ الی ۲۳
تلفن:
در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

 

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.