انواع پرده بکارت

zahra jaafari

04 June 2020

انواع پرده بکارت


انواع پرده بکارت

با شیرازیاب هر آنچه میخواهید بدانید در اختیار شماست.در این پست از انواع پرده بکارت صحبت میکنیم.

پرده بکارت با سوراخ کوچک (پرده بکارت حلقوی):

در این حالت یک سوراخ خیلی کوچک دارد که باعث میشود خون قاعدگی به خارج راه پیدا کند اما این دختران نمیتوانند از تامپون استفاده کنند یا اگر بتوانند تامپون بگذارند هنگام خروج تامپون که پر از خون شده است به مشکل بر میخورند. در این مورد هم درمان جراحی و برداشتن بافت اضافه هست. در این نوع پرده بکارت٬ با دخول آلت مرد٬ پارگی رخ نمیدهد.

پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی:

این نوع پرده نیز ارتجاعی و انعطاف پذیر است و با دخول آلت مرد٬ یا خونریزی اتفاق نمیفتد و یا خیلی کم است.

پرده بکارت دارای ستون:

در این حالت یک باند اضافه در قسمت وسط پرده بکارت وجود دارد که باعث میشود مدخل واژن دو سوراخ کوچک باشد. این دختران در گذاشتن و برداشتن تامپون مشکل دارند که درمان این مشکل هم یک جراحی کوچک و برداشتن بافت اضافه هست.

پرده بکارت نوع غربالی:

نوع دیگر پرده بکارت نوع غربالی است که پرده بکارت به جای یک سوراخ چندین سوراخ ریز غربال مانند دارد که درمان این حالت هم همان جراحی و برداشتن بافت اضافه هست.

 

به جز این تقسیم بندی، پرده بکارت ممکن است خیلی نازک و قابل کش آمدن و یا ضخیم و سفت باشد.

 

پرده بکارت مسدود بدون سوراخ:

این حالت ممکن است هنگام تولد تشخیص داده شود ولی اغلب در دوران نوجوانی و بلوغ تشخیص داده میشود. در این مدل٬ پرده بکارت در حین تولد نوزاد دختر٬ سوراخی ایجاد نمیشود و مسدود میماند.

بیشتر بدان  رشد سریع ابرو

 

این حالت یک غشای نازک است که کامل روی واژن را میپوشاند در نتیجه خون قاعدگی نمیتواند خارج شود و بنابراین خون را به سمت عقب پس میزند و در شکم ایجاد توده میکند که منجر به درد شکم و کمر میشود، حتی گاهی فرد ممکن است درد هنگام حرکات روده و مشکل هنگام ادرار کردن داشته باشد. درمان آن یک جراحی کوچک است که بافت اضافه برداشته میشود.

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت

روش های تشخیص پارگی انواع پرده بکارت

در صورت شک به سلامت پرده بکارت همسرتان فقط از طریق معاینه پزشک می‌توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید. اما فراموش نکنید وجود پرده بکارت، دلیل قطعی برای عدم ارتباط جنسی دختر نیست. بنابراین تنها راه فهمیدن این موضوع صداقت و عدم پیش داوری است. بهتر است پیش از ازدواج درباره تمامی مسائل صحبت شده باشد. مشاوره پیش از ازدواج به زوجین کمک می‌کند تا هیچ جای شکی در وصلت باقی نمایند. این موضوعات اگر در دوران نامزدی تا عقد حل نشوند، مشکلات جدی تری را در رابطه زناشویی ایجاد می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم مقاله نامزدی تا عقد را مطالعه کنید. در ادامه به برخی نشانه‌ها که می‌توانید به سلامت بکارت پی ببرید اشاره کرده‌ایم:

روش اول سلامت انواع پرده بکارت | حالت لب‌های کوچک اطراف واژن

در دختران لب‌های مینور نزدیک و حالتی چسبیده به هم دارند. در حالی که در زنان این لبه‌هابه طور مشخص قابل مشاهده هستند. البته در صورت عدم وجود این نشانه نمی‌توان به باکره نبودن دختر پی برد. چرا که در برخی دختران این لبه‌ها از ابتدای تولد باز است. در مقابل در برخی زنان با وجود ارتباط جنسی زیاد این لبه‌های به هم نزدیک و بسته هستند.

بیشتر بدان  کانتورینگ لب

روش دوم سلامت انواع پرده بکارت | شکل ورودی واژن

در برخی موارد می‌توان شکل v  ورودی واژن را نشانه ای از دخول آلت مردانه دانست. چرا که در اثر فشار وارده به دیواره واژن، شکل آن از حالتی گرد و حلقوی به ۷ تبدیل می‌شود. اما این حالت نیز تنها با دخول صورت نمی‌گیرد و با عواملی مثل حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار‌های جسمانی کاری… این حالت v امکان دارد ایجاد شود.

روش سوم سلامت انواع پرده بکارت | دهانه رحم

قشای برجسته ای در دیواره گردن رحم وجود دارد که در اثر رابطه جنسی مداوم این برجستگی‌ها از بین می‌رود. به طوری که بعد از مدتی دخول به راحتی انجام می‌شود. این نشانه نیز نمی‌تواند بکر نبودن دختر را تایید کند. چرا که معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی نیز می‌تواند همین حالت را ایجاد کند.

منبع:https://kala724.net


0 نظر

اطلاعات عمومی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
کالری باقلوا x بخوانید...