امین سهم

سهراب حبیبی

15 April 2020

امین سهم


امین سهم

درود خدمت شما همراهان همیشگی شیرازیاب، امروز قصد داریم تا شما را با امین سهم بیشتر آشنا کنیم.

با ما همراه باشید.

کارگزاری امین سهم :

اطلاعات و تاریخچه

سابقه فعالیت پایه‌گذاران شرکت کارگزاری امین‌سهم به سال 1357 باز برمی‌گردد، زمانیکه مرحوم اکبر زرگانی‌نژاد، فعالیت خود را به‌عنوان کارشناس در سازمان کارگزاران بورس و اوراق بهادار تهران آغاز کرد. ایشان از سال 1368 و بنا به الزام نهاد ناظر، در قالب کارگزار شخص حقیقی به فعالیت خود ادامه دادند تا اینکه با الزامات جدید بازار سرمایه، شخصیت حقوقی سهامی خاص با نام شرکت کارگزاری امین‌سهم در سال 1383 به شماره ثبت 2334687، فعالیت خود را آغاز کرد. امین‌سهم با برخورداری از سرمایه 150 میلیارد ریالی، طیف گسترده‌ای از خدمات در حوزه‌های معاملات اوراق بهادار، معاملات آتی، بورس کالا، انرژی و کشاورزی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

این کارگزاری به دنبال آن است تا با استفاده از بدنه‌ی کارشناسی و جوان خود در یک محیط حرفه‌ای، ضمن استفاده از سیستم معاملاتی هوشمند، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد. این مجموعه رویکردی توسعه‌محور، مبتنی بر ایجاد نرم‌افزارهای نوین جهت تسهیل معاملات را در دستور کار خود قرار داده است. امین سهم نخستین کارگزاری در کشور است که برای دریافت مجوزهای تجمیعی از سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام کرد و موفق به دریافت تمامی مجوزهای بازار سرمایه شد. این کارگزاری از سابقه درخشانی در زمینه پذیرش شرکت‌ها برخوردار بوده و تاکنون موفق به پذیرش و عرضه بیش از 35 شرکت بورسی شده است:

پذیرش و عرضه سهام بیش از 35 شرکت در بورس اوراق بهادار تهران از جمله:

معادن چادرملو

بیشتر بدان  لیست آموزش چرتکه شیراز

سبحان دارو

سیمان خاش

تکسرام

پیاذر

نئوپان 22بهمن

مقره سازی ایران

ابزار مهدی

تولیدی جام جهان نما

کشت و صنعت شمال

آوانگان

پارس خزر

سرمايه گذاري و توسعه خوزستان

سرمایه گذاری معادن و فلزات

 

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: امین سهم در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلسامانه معاملات برخط شركت كارگزاري امين سهم با استفاده از پروتکل امن SSL به مشتریان خود ارائه خدمت نموده و با آدرس “https://aminsahm.irbroker2.com” شروع می شود.

تهران، خیابان جردن، خیابان اسفندیار، پلاک7، طبقه پنجم، واحد 9 و 10
021-22024056-63 _ 021-75036000 _ 021-22022628
ایمیل :  @AminSahm.com

0 نظر

آموزشی ، اماکن ، بورس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
سیاره فناوری اطلاعات برتر قشم x بخوانید...