استاد کاشی کار در شیراز

استاد کاشی کار در شیراز

استاد کاشی کار در شیراز

در این مقاله از سایت شیرازیاب برای شما همراهان گرامی به طور مفصل در رابطه با انواع استاد کاشی کار در شیرازصحبت خواهیم کرد.با ما همراه شوید.

ضمن سپاس گزاری از شما امیدوارم که نهایت استفاده را از این مطالب ببرید.

کاشی و سرامیک از جمله پراستفاده ترین متریال مصرفی در صنعت ساخت و ساز می باشند. از کاربردهای این مصالح می توان به استفاده در سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، کف، کاشی کاری استخر و حتی نما اشاره نمود. کاشی و سرامیک در طرح، رنگ و ابعاد مختلف در بازار عرضه می گردد و پاسخگوی سلایق مختلف می باشد. یکی از مهم ترین نکات در نصب این متریال، انتخاب کاشی کار حرفه ای می باشد. با انتخاب بهترین کاشی کار ، زیبایی فضا دوچندان می گردد.

تعیین دقیق قیمت و هزینه استادکار و عقد قرارداد بر عهده کارفرما و استادکار می باشد

تعریف استاد کار :

اُستاکار شخص  ماهر مسلط در صنعت یا حرفه ای.

"<yoastmark

توضیحات کاشی کاری:

نصب کاشی یکی از مصالح بسیار مهم و کاربردی در ساختمان سازی هستند که اغلب به عنوان کفپوش و دیوارپوش در قسمت های مختلف ساختمان است.

همچنین تنوع بسیار زیاد و طرح های مختلف کاشی و سرامیک موجب شده است که استفاده از آن ها در سبک های مختلف طراحی و دکوراسیون داخلی زیاد شود. نصب اصولی کاشی و سرامیک .

توجه داشته باشید که کاشی کاری علی رغم نصب آسان، نیاز به یک استادکار ماهر و با تجربه دارد تا نصب کاشی را به درستی و با دقت و ظرافت انجام دهد.

کاشی کاری ساختمان اغلب شامل کاشی کاری کف خانه، کاشی کاری آشپزخانه و کاشی کاری سرویس بهداشی است که باید توسط متخصصین کاشیکاری انجام شود.

وقتی قرار است که یک پروژه کاشی کاری یا سرامیک کاری را شروع کنید، بهتر است که درباره هزینه نصب کاشی و سرامیک و نحوه پرداخت تحقیق کنید.

ضمانت اجرای کار در زمان مشخص و همچنین ضمانت کیفیت اجرا با کاشی کار خود صحبت کنید.

توجه کنید که درباره جزئیات کار و تعهداتی که نسبت به یکدیگر دارید به توافق برسید و همه‌ توافقات فی مابین خود را ثبت کنید.

هزینه نصب کاشی چگونه محاسبه می شود؟

معمولا رایج است که قیمت کاشی کاری بر اساس متر مربع محاسبه می شود.
اما علاوه بر متراژ، عوامل دیگری نیز بر روی هزینه نصب کاشی اثر دارند.

به عنوان مثال اگر کاشی درجه یک و مرغوب تری بخرید، هزینه کاشی کاری نیز به همان نسبت برایتان گران تر تمام می شود.

علاوه بر این قیمت مصالح در شهرهای مختلف متفاوت است و این امر می تواند بر روی هزینه کاشی کاری موثر باشد.

همچنین در بسیاری از مواقع به دلایلی مثل تخریب، نصب کاشی نیاز به زیرسازی دارد که در اینصورت نیز نرخ اجرای کاشی برایتان بیشتر تمام می شود.

 استاد کاشی کار
استاد کاشی کار

نکات مهم در انتخاب کاشی و سرامیک مناسب

انتخاب مناسب کاشی و سرامیک نقش مهمی در روند اجرای پروژه دارد به همین دلیل کاشی کاران نسبت به یکسری محصولات توجه ویژه دارند. کاشی و سرامیک باید از قابلیت های ویژه ای برخوردار باشند تا با استفاده طولانی مدت در محیط مرطوب دچار ترک خوردگی، رنگ پریدگی و یا سائیدگی نشوند.

هنگام خرید این مصالح باید از عدم وجود لکه، لب پریدگی، عیوب چاپی، ترک های مویی و خلل و فرج در آن ها اطمینان حاصل نمود. علاوه بر آن به دلیل قرارگرفتن آن ها در محیط های مرطوب باید به درجه جذب آب این محصولات نیز دقت نمود.

مقاومت در برابر آب موضوعی بسیار مهم در انتخاب کاشی و سرامیک است که همواره باید بدان توجه شود. وقتی صحبت از کاشی و سرامیک می شود برخی افراد گمان می کنند که هر دو به یک مصالح اشاره دارند در صورتی که کاشی با سرامیک فرق دارد. کاشی یک قطعه سفالی است که با لعاب پوشیده می شود.

در واقع قسمت اصل کاشی یا همان بدنه آن از سفال بوده و لایه محافظ آن لعاب می باشد. اما اگر لعابی که بر روی کاشی ریخته می شود، سرامیکی باشد این کاشی، سرامیک نامیده خواهد شد.

کاشی نسبت به سرامیک وزن سبک تری دارد و برای پوشش دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل وزن سرامیک سنگین تر است و مقاومت آن نیز به نسبت کاشی بالاتر می باشد، از این رو از سرامیک برای پوشش کف استفاده می شود.

سرامیک ها به دلیل مقاومت بالا در برابر سرما، گرما و فشار و میزان جذب آب پایین کفپوشی مناسب برای مکان های مختلف می باشند، البته لازم به ذکر است که این محصول هم به عنوان کفپوش ساختمان و هم به عنوان دیوارپوش کاربرد دارد.

نصب كاشی و سراميک شيراز چه شرایطی دارد؟

نصب كاشی و سراميک شيراز بخش های مهمی از ساختمان شما را شامل خواهند شد. بسته به اينكه شما بخواهيد از كاشی و سراميک در كدام بخش های منزل خود استفاده كنيد به جنس كاشی متفاوت و همچنين مدل نصب كاشی در شيراز متفاوتی نياز خواهيد داشت.

شما می توانيد برای كف ساختمان، كف راه پله، كف دستشويي، كف حمام، ديوارهای حمام و دستشويي، كف آشپزخانه، ديوارهای آشپزخانه، نمای ساختمان، تزئينات ديواري، كف استخر و…. از نصب كاشی در شيراز بهره بگيريد. نخستين قدم برای شما انتخاب كاشی مناسب هر كدام از اين هاست. به عنوان مثال كاشی هايی كه برای كف انتخاب می كنيد به هيچ عنوان نبايد سر باشند و همچنين بايد به راحتی شسته و تميز شوند. يكی ديگر از مسائل مهم در انتخاب و نصب كاشی و سراميک در شيراز گرما دهی كاشی است. شما بايد مراقب باشيد كه كاشی های نصب شده در منزل شما از سرد شدن بيش از حد محيط جلوگيری كنند.

قد دوم برای شما استخدام نصاب كاشی شيراز است. بهترين كار برای استخدام يک سراميک كار شيراز استفاده از افراد توصيه شده و بسيار با مهارت است. اين افراد می توانند كار شما را در سريع ترين زمان ممكن و به تميزترين شكل ممكن انجام دهند. مخصوصا همانطور كه می دانيد كف يک ساختمان تاثير زيادی در زيبايی آن خواهد داشت. علاوه بر اين برای نمای ساختمان و يا كاشی كاری های تزئينی به طور قطع بايد از ماهرترين افراد سراميک كار در شيراز كمک بگيريد.

 استاد کاشی کار
استاد کاشی کار

 قيمت كاشی كاری در شيراز به چه صورت تعيين می شود؟

عوامل متنوعی در تعيين قيمت كاشی كاری در شيراز و يا دستمزد استاد کاشی کار در شیراز تاثير دارند كه در ادامه می توانيد آن ها را بخوانيد:

جنس كاشی و سراميك

جنس كاشی و سراميک يكی از مهم ترين مسائل در تعيين قيمت كاشی كاری در شيراز است. همانطور كه می دانيد كاشی ها دارای جنس متنوعی بوده و شما می توانيد از ميان آن ها انتخاب های گسترده ای داشته باشيد. مسئله مهم اين است كه حتما بحث دستمزد كاشی كار در شيراز را حين انتخاب مد نظر داشته باشيد.

فضای نيازمند كاشی كاری

شايد برايتان عجيب باشد ولی فضايی كه شما می خواهيد كاشی كاری كنيد قيمت منحصر به فردی خواهد داشت. به عنوان مثال قيمت كاشی كاری در شيراز برای استخر مشابه كف خانه نيست. علاوه بر اين كاشی كاری نما دستمزد بسيار بيشتری خواهد داشت.

مساحت

هر چه مساحت كاشی كاری بيشتر باشد، طبعا زمان بيشتری از كاشی كار در شيراز خواهد گرفت. برخی از افراد سراميک كار در شيراز به طور ساعتی و برخی ديگر به شكل مساحتی دستمزد می گيرند. اگر دوست داريد تا كاشی كاری شما هر چه سريع تر تمام شود بهترين كار اين است كه با سراميک كار در شيراز به طور ساعتی توافق نكنيد.

مدل كاشی كاری

كاشی كاری های مدل دار به طور قطع هزينه بيشتری را شامل خواهند شد. اگر می خواهيد تا كاشی كاری شما شكل خاصی داشته باشد كه اغلب در كاشی كاری های ديواری اين انتخاب صورت می گيرد، قيمت كاشی كاری در شيراز برای شما بيشتر خواهد شد.

 

همچنین میتوانید بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.