ارتوکین تراپی

ارتوکین تراپی

ارتوکین تراپی

ارتوکین تراپی متد جدید درمان آرتروز به صورت هوشمند از آلمانه که در حال حاضر به علت نتایج بسیار درخشانی که برای درمان آرتروز به همراه داشته به عنوان بهترین واثر بخش ترین روش درمان آرتروزدر دنیا شناخته می شه.در ادامه شیرازیاب اطلاعات بیشتری در اختیار شما میگذارد.

ارتوکین تراپی چیست

جدیدترین متد درمانی آرتروز به صورت هوشمند از آلمان است که هم اکنون بعنوان بهترین روش درمانی آرتروز شناخته شده است. نتایجی که از این روش حاصل شده است فوق العاده موثر و کارآمد بوده است.

درمان با ارتوکین بر اساس علل بیولوژیکی استئوآرتریت و التهاب است که توسط پزشک فوق تخصص درد انجام می‌شود. بسیاری از مطالعات پزشکی و بیولوژیکی نشان داده‌اند که پروتئینی به نام اینترلوکین-۱ (IL-1) عامل بیماری‌های مفصلی است.

این پروتئین فرآیند التهاب را آغاز کرده و باعث ایجاد درد و آسیب به بافت می‌شود. IL-1Ra، که در درمان ارتوکین استفاده می‌شود، IL-1 را مهار کرده و به این ترتیب درد و التهاب را کاهش می‌دهد.ر این روش ازسلولهای بنیادی و پروتئن های سیگنالیک خون خود بیمار استفاده می شود بنابراین هیچ گونه عوارضی ندارد. این روش برخلاف روش های دیگر مانند اوزون تراپی و تزریق ژل و یا کورتورن درمانی که فقط درد را تسکین می دهند ، باعث درمان آرتروز می شود. این روش در کشور آلمان روی 60هزار بیمار انجام شده و بالای 80درصد باعث درمان آرتروز در گریدهای 1تا4شده است.

ارتوکین تراپی در شیراز

شرکت سینا سلامت پارس
آدرس : شیراز خیابان فلسطین
ساختمان رز طبقه اول واحد 1

تلفن : 071323481561

ارتوکین تراپی در تهران

آدرس مطب: تهران، چهار راه جهان کودک، ابتدای خیابان آفریقا، خیابان کیش، پلاک 53
شماره مطب:09353637983

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد روبروی ایستگاه مترو شریعتی خیابان زیبا پلاک ۵۴ طبقه چهارم واحد ۱۱

تلفن : 22847309-021

دریافت مشاوره رایگان تلفنی:09353637983

منبع: https://www.lidtour.com

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.