لیست متخصصین ارتودنسی در شیراز | ارتودنسی نامرئی


مراکز خدمات (دندان پزشکی) ارتودنسی در شیراز

ارتودنسی در شیراز
دندانی که با متد قدیمی ارتودونسی شده است

 

با سلام خدمت شیرازیابی های عزیز. ما در این مقاله سعی داریم لیست کاملی از مراکز خدمات ارتودنسی در شیراز و متخصصین دندانپزشک در زمینه‌ی ارتودنسی به همراه آدرس و شماره تلفن آن‌ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در انتها نیز اطلاعاتی در مورد متد جدید ارتودنسی نامرئی نوشته شده‌است تا راهنمای شما در مراجعه به متخصصین ارتودنسی باشد. ممنون که با ما همراه هستید.

 لیست دکتر متخصص ارتودنسی در شیراز

نام متخصص / دکتر نشانی (آدرس)   شماره‌ی تلفن

دکتر علیرضا سخاوت (متخصص ارتودنسی در شیراز)

شیراز، خیابان هفت تیر (۲۰ متری سینما سعدی)، خیابان اردیبهشت غربی، روبروی بیمارستان شفا، روبروی آزمایشگاه مولوی، ساختمان ۶۵، طبقه دوم
۲۳۵۱۳۶۲

دکتر نوید ناصری 

شیراز، خیابان ستارخان، نبش خیابان ۱۱، ساختمان پزشکان مدیکال، طبقه سوم ۳۶۴۹۱۴۱۵

دکتر فرزانه خواجه

شيراز،خيابان قصردشت،قبل از چهار راه زرگرى، (ازسمت عفيف آباد)،نبش كوچه ٥٤،ساختمان گلبرگ، طبقه اول، واحد١٦
۳۶۲۶۱۷۱۷

دکتر محسن تهمتن

شیراز، خیابان میرزای شیرازی (صنایع)، کوچه ۱۷، واحد ۴۸ ۳۶۲۵۲۶۸۸

دکتر عبدالله زارع‌ امامی

شیراز، خیابان شهید مطهری (زرگری)، روبروی دانشکده علوم قرآنی، نبش کوچه ۱۷، ساختمان فرهام ۳۶۲۸۷۶۸۸

دکتر تابان

شیراز – قصردشت، نزدیک به بیمارستان کوثر، کوچه 11، پلاک 178 ۳۶۲۴۵۳۹۰

دکتر آرمان خزاعی

 شیراز – معالی آباد، مجتمع اهورا، طبقه اول، واحد 11 ۳۶۳۴۱۳۳۴ – ۳۶۳۴۱۳۳۵ – ۳۶۳۴۱۷۱۴

دکتر شهلا مؤمنی دانایی

شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، خیابان معدل، ساختمان نهال
۳۲۳۰۱۴۴۰

دکتر خدیجه مینا

شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان هفت تیر (۲۰ متری سینما سعدی)، ساختمان دی
۳۲۳۰۸۹۴۳

دکتر زهره هدایتی

شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، خیابان هدایت غربی، ساختمان فرهاد ۳۲۳۰۸۰۱۸

دکتر پریسا صالحی

شیراز، خیابان قصر دشت، خیابان آسیاب قوامی، جنب انتقال خون، ساختمان ارسلان
۳۶۲۸۷۹۴۴

ارتودنسی نامرئی در شیراز

ارتودنسی نامرئی در شیراز

ارتودنسی نامرئی یا اینویزیلاین، در دندان پزشکی برای مرتب و صاف کردن دندان به کار می‌رود. البته این ارتودنسی‌ ها همیشه به همین شکل نبوده‌اند. تقریباً سال ها زمان صرف شده است تا به ارتودنسی‌ های شفاف امروزی دست یابیم. در ارتودنسی نامرئی از پلاک‌های پلاستیکی برای جابجایی و حرکت دندان با قابلیت تعویض هر دو تا سه هفته یکبار استفاده می‌شود. این قالب‌ها نازک، سبک و شفاف هستند.

ویژگی های ارتودنسی نامرئی

در ارتودنسی نامرئی از سیم ارتودنسی استفاده نمی‌شود اما از پلاک های بی‌رنگ و شفاف مبتنی بر شرایط دهان بیمار استفاده می‌شود. این روش بدون درد بوده و به سهولت می‌توان پلاک‌ها را درون دندان‌های بیمار جایگذاری نمود.
ارتودنسی نامرئی متحرک می‌باشد. به عبارت دیگر زمان خوردن، نوشیدن یا تمیز کردن دندان‌ها، می‌توانید آنها را از دهان خود خارج کنید و مجدد بر روی دندان‌هایتان جایگذاری نمایید.
در این نوع از ارتودنسی ، در آزمایشگاه‌های ویژه پلاک‌های نامرئی توسط کامپیوتر برای هر فرد ساخته می‌شوند اما کاربرد ارتودنسی نامرئی را باید در موارد کاربردی خاص و در شرایط مشخص در نظر گرفت. در واقع ارتودنسی نامرئی شیوه نوینی از ارتودنسی متحرک دندان است که از تهیه قالب برای دندان‌ها شروع شده و در نهایت روی دندان‌ها پیاده‌سازی می‌شود. 
بنابراین، اگر دندان‌های مرتبی ندارید، باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کرده و مشاوره های لازم را کسب کنید. در این فرایند، با اشعه ایکس از دهان شما تصویربرداری می‌شود و ساختار صورت شما نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر شدت بی نظمی دندان‌های شما در حد خفیف تا متوسط باشد و امکان حرکات دندانی مورد نیاز با ارتودنسی نامرئی وجود داشته باشد، می‌توانید از ارتودنسی نامرئی استفاده کنید.
کودکان نمی‌توانند از این نوع ارتودنسی استفاده کنند زیرا این درمان نیازمند مراقبت های خاص و همکاری بسیار زیاد بیمار می باشد. با این حال، جوانان و بزرگسالان، کاندیدهای مناسبی برای ارتودنسی نامرئی هستند که برای دندان آن‌ها سفارشی سازی شده و می‌توانند برای دندان‌های بالایی و پائینی خود مورد استفاده قرار دهند.
مهمترین متقاضیان ارتودنسی نامرئی افرادی هستند که می‌خواهند طول درمان خود را طوری سپری کنند که با حفظ زیبایی دندان و اعتماد به نفس‌شان، وضعیت دندان خود را از توجه و نگاه اطرافیان محفوظ نگه دارند. امروزه بسیاری از سلبریتی‌‌ها و افراد مشهود در سراسر دنیا و به ویژه هالیوود به انجام این روش درمانی روی آورده‌اند. https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست متخصصین ارتودنسی شیراز / ارتودنسی نامریي در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمراحل انجام ارتودنسی نامرئی

 مراحل انجام ارتودنسی نامرئی به طور خلاصه عبارتند از: 

  • مراجعه به متخصص ارتودنسی دندان و  معاینه، تهیه قالب و اسکن کردن دندان ها
  • فراهم‌سازی تصاویر سه بعدی از دهان و دندان ها
  • بررسی طرح درمان کامپیوتری توسط متخصص ارتودنسی و تعداد پلاک‌های مورد نیاز، ساخت سفارشی پلاک‌ها در آزمایشگاه تخصصی ارتودنسی دندان، تست کردن پلاک روی دندان‌های بیمار
  • نظارت بر مراحل درمان ارتودنسی نامرئی و پیشرفت جابجایی و حرکت دندان ها
ارتودنسی نامرئی در شیراز
متد ارتودونسی نامرئی

هم چنین دیدن کنید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.