اداره گاز ناحیه یک شیراز

mohamad saadat

16 February 2020

اداره گاز ناحیه یک شیراز


اداره گاز ناحیه یک شیراز

اداره گاز ناحیه یک شیراز

با سلام وعرض ادب خدمت همراهان عزیز شیرازیاب.امیدوارم مطالب این پست مفید واقع شود و هر آنچه که به دنبال آن هستید را دراین پست بیابید.هدف از این پست  ,آدرس ,شماره تلفن وساعت کاری این شرکت است.

با تشکر از حسن انتخاب شما.

 

این شرکت در زرهی واقع شده است.

آدرس و شماره تلفن شرکت گاز ناحیه 1 شیراز

آدرس:بلواراستقلال-زرهی-روبه روی پادگان زرهی

موقعیت روی نقشه:

شماره تلفن:0713830234807138209426

ساعت کاری:از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7:30تا15:30

 

 

شرکت گاز استان فارس

منطقه ۵ گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۴۲ ه‌ش با سرپرستی استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان با مرکزیت شهر شیراز شروع به فعالیت نمود. پس از تجزیه منطقه ۵ در سال ۱۳۷۷ به منطقه ۵ خطوط لوله و مخابرات و شرکت گاز استان فارس و استقلال استان کرمان، شرکت گاز استان فارس تأسیس شد. پس از آن نیز به ترتیب استانهای کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر مستقل شده و محدوده فعالیت شرکت به استان فارس محدود گردید.نظر به گازرسانی از پالایشگاه گازی بید بلند به مجتمع پتروشیمی شیراز،شیراز یکی از اولین شهرهای گازرسانی شده در ایران بوده‌است.همچنین روستای گویم اولین روستای گازرسانی شده در ایران است.هم اکنون حدود 26000 کیلومتر خطوط گازرسانی در استان فارس تامین کننده انرژی موردنیاز در بخشهای صنعت ، تجارت و مصارف خانگی است. تاکنون 100 شهر و بیش از 1900 روستا در استان فارس گازرسانی شده و بیش از 7000 صنعت به همراه 132 جایگاه CNG از گاز طبیعی بهره مند شده اند. شرکت گاز استان فارس یک میلیون و پانصد هزار مشترک دارد.

بیشتر بدان  کارگاه عروسک سازی در شیراز

 

حذف قبض کاغذی

از پایان آذرماه سال ۱۳۹۸ دیگر قبض کاغذی صادر نخواهد شد. در راستای کاهش هزینه و عدم مصرف کاغذ صورت‌حساب مشترکین توسط پیامک به مصرف کننده اطلاع داده خواهد شد.

منبع:ویکی پدیا

ممنون از نگاه گرمتان به شیرازیاب.

 


0 نظر

اماکن
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
روانشناس بلوار کشاورز x بخوانید...