آموزش کالیمبا شیراز

آموزش کالیمبا شیراز
تبلیغات در شیراز

آموزش کالیمبا شیراز

در این مقاله از سایت شیرازیاب ابتدا خواهیم گفت کالیمبا چیست . سپس به بیان آموزشگاه های آموزش کالیمبا شیراز خواهیم پرداخت.با ما همراه شوید.

کالیمبا چیست؟

آفریقا زیستگاه و زادگاه سازهای بومی و محلی بسیاری است که امروزه برخی از آن‌ها برای مردمان سایر نقاط جهان نیز شناخته شده‌اند و ساز «کالیمبا» یکی از سازهای موسیقی بومیان آفریقا است. کالیمبا بیشتر در شمال شرق آفریقا دیده می‌شود. زیست‌گاه اصلی این ساز کشورهای کنگو و زیمبابوه است.
موسیقی فلکلور یا موسیقی بومی یا موسیقی محلی مناطق مختلف دنیا با سازهایی بومی، زائیده ذوق و قریحه مردمان آن منطقه، نواخته می‌شود. به همین خاطر، مدل‌های مختلفی از کالیمبا در سراسر آفریقا یافت می‌شود که متناسب با شرایط مردم هر منطقه، با تنوع در شیوه ساخت و تنوع اسم همراه هستند. برای مثال در زیمباوه به آن کانوکوبلا می‌گویند و بین ۷ تا ۱۲ کلید دارد. همان‌طور که روال کار موسیقی بومی یا فلکلور است، این ساز هم در مراسم آئینی نواخته می‌شود. این ساز در برخی کشورهای انگلیسی زبان، به نام «thumb piano» یا «پیانوی انگشت شصتی» و در جزایر دریای کارائیب، به نام «اِمبی‌یرا» (mbira) و «کالیمبا» معروف است.

در اوایل قرن بیستم یک متخصص اتنوموزیکولوژی (قومیت‌شناسی موسیقی) حین سفر به روستا‌های آفریقا با این ساز آشنا شد. اولین بار این ساز در سال ۱۹۶۰ توسط یک کمپانی اسباب بازی واقع در پرینستون، شهری در ایالت نیوجرسی کشور آمریکا، عرضه شد و رفته رفته همین کالیمبا در جهان شناخته شد.

 

آموزش کالیمبا در شیراز
آموزش کالیمبا در شیراز

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزشگاه های آموزش کالیمبا شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

بیشتر بدان  بهترین آموزشگاه موسیقی

اینجا کلیک کنید.گلآموزش کالیمبا در شیراز

آموزشگاه موسیقی اردیبهشت

آموزشگاه موسیقی اردیبهشت اولین برگزار کننده تخصصی ساز کالیمبا در شیراز و ایران

برگزاری کلاسهای آنلاین برای علاقمندان به این ساز در شهرستانهای مختلف ایران در اموزشگاه موسیقی اردیبهشت

ساز کالیمبا با اصالتی افریقای که به آن پیانو انگشتی هم گفته میشود.

کالیمبا سازی دوست داشتنی با آموزشی راحت است

این ساز با جوسه کوچک خود توانای زیادی در موسیقی دارد و طرفداران زیادی در سر تا سر دنیا پیدا کرده است

ساز کالیمبا با تنوع زیادی در بازار ایران موجود می‌باشد

نمونه‌های چینی این ساز مورد تائید اکثر اساتید می‌باشد اما به تازگی نمونه‌های ایرانی این ساز هم وارد بازار شده که اگر کمی شناخت از این ساز داشته باشید و یا با کمک اساتید خود میتوانید نمونه ایرانی آن را خرید کنید که قیمت مناسب تری نسبت به نمونه‌های چینی دارد

شما با آموزش کالیمبا وارد دنیا جدی و زیبای موسیقی خواهید شد

برای مشاوره رایگان و آموزش ساز کلیمبا با شماره اموزشگاه و یا در قسمت ثبت نام سایت نام نویسی کنید که کمتر از ۴۸ ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد

شماره تماس اموزشگاه

tel:۳۲۲۵۲۶۶۳

تلفن همراه

tel:۰۹۱۷۲۴۹۹۹۶۴

tel:۰۹۱۷۲۱۷۱۳۶۹

همکاران ما در اموزشگاه از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد جواب گوی شما خواهند بود

 

آموزش ساز کلیمبا در اموزشگاه موسیقی اردیبهشت روزهای یک شنبه و چهار شنبه

کالیمبا در شیراز

آموزشگاه موسیقى آرشه

آموزشگاه موسیقى آرشه به عنوان پرهنرجوترین آموزشگاه موسیقى شیراز و جنوب کشور و نیز بزرگترین مرکز آموزش موسیقى کودک شیراز و جنوب کشور با بهره گیرى بیش از یکصد نفر از بهترین اساتید و مربیان در زمینه آموزش سازهاى ایرانى و بین المللى ، موسیقى کودک ، آواز کلاسیک و ایرانى و پاپ و تئورى موسیقى و آهنگسازى همه روزه صبح و عصر آماده ارایه خدمت به متقاضیان میباشد.
فرشته هاى کوچک شما لایق بهترین ها هستند.

بیشتر بدان  آموزش رانندگی جنت شیراز

اطلاعات تماس :

شیراز، بلوار زرگری، بين كوچه ٩ و ١١ ، آموزشگاه موسیقی آرشه

ساعات کاری :

شنبه تا پنج شنبه : ٨-٢١

جمعه : ٨-١٦

 

 

 

 

 

 

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.