آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز

admin

31 March 2020

آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز


آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز

سلام و عرض ارادت به همه  شیراز یابی های عزیز در این پست تمام تلاش خود را کرده ایم که در مورد آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز

تمام اطلاعات را جمع آوری کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم امیدواریم این مطالب مورد قبول شما واقع شود.

مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز

دکتر سحر بصیری،دارای مدرک دکترای تخصصی هنر (Ph.D) عضو هیأت علمی و مدرس دانشگاه.مجری تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در اصفهان و شیراز

ارایه کننده خدمات تخصصی “اجرایی” و “آموزشی” در خصوص: میکروپیگمنتیشن،میکروبلیدینگ، میکرواسکالپ، میکروشیدینگ، میکرومیکس، نانوهاشور…در “اصفهان و شیراز”

برگزاری دوره های متعدد آموزشی در حوزه آرایش دائم و تاتو در شیراز

مژده به علاقه مندان حرفه آرایش دائم، در راستای آموزش حرفه ای و ورود توانمند افراد به بازار کار، آکادمی آموزشی pb برگزار میکند:

آموزش فوق تخصصی (میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکروشیدینگ، میکرواسکالپ، نانوپیگمنتیشن، هیبریدبروز، بلدبروز، ریموو، اسکین سازی، تتو پزشکی..) ، با ارائه مدرک معتبر بین المللی، در سطوح مبتدی و مستری و در دو گروه عمومی و خصوصی در مرکز آموزشی دکتر بصیری در اصفهان و شیراز برگزار میشود.

رنگ شناسی در میکروپیگمنتیشن

مبحث رنگ شناسی وآگاهی متخصص ازعلم رنگشناسی یکی از بخشهای مهم ولازم درکار میکروپیگمنتیشن میباشد که به رفع و خنثی کردن بدرنگیهای بوجود آمده در تاتوهای قدیمی و همچنین انتخاب رنگ مناسب بارنگ پوست مراجعه کننده و سایر موارد کمک میکند
رنگهای به کار رفته در شیوه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن :

انتخاب رنگهای مناسب برای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجهه خواهد شد.طبق گزارش سازمان غذا و داروی امریکا(FDA) در سال ٢٠١٢ برخی رنگهای غیر مجاز موجود در بازار حاوی رنگهای صنعتی مانند جوهر پرینتر و رنگ خودرو بوده اند. استفاده از رنگهای غیر بهداشتی عوارض جبران ناپذیری را برای فرد می تواند ایجاد نماید. باید خاطر نشان نمود رنگهای بهداشتی و استاندارد، به دلیل استفاده از مواد زیست سازگار و غیر سمی، در مقایسه با رنگهایی که در آنها از فلزات سنگین ( همچون سرب) استفاده شده است از ماندگاری کمتری برخوردار می باشند.اما به این نکته توجه کنید که به ازای ماندگاری بیشتر رنگ ممکن است چه بهای گزافی را بپردازید.

بیشتر بدان  لیست اموزش شیرازه تابلو فرش

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزش میکروپیگمنتیشن در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلشیوه انجام هاشورابرو

به طور کلی هاشور ابرو میتواند به سه شیوه انجام شود.منتها تفاوت در شیوه اجرا، نوع رنگ و جلوه ظاهری و بصری هاشورها است
 1.  با استفاده از دستگاه های تتو
 2.  با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن
 3.  با استفاده از دستگاه میکرو بلیدینگ
هاشور با استفاده از شیوه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به مراتب  ایمن تر از تتو میباشد. عمق نفوذ رنگ عمیق نبوده و به پیاز مو به هیچ عنوان آسیب نمیرساند. حتی گاها سبب می گردد که موهای ریخته شده در ناحیه ابروها مجددا رویش نمایند.این در حالی است که تجهیزات استفاده شده در این دو روش ایمن بوده و یک بار مصرف می باشند. لذا امکان انتقال بیماری در دو شیوه میکروپیگمنتیشن ومیکروبلیدینگ به هیچ عنوان وجود ندارد. این دو شیوه بر عکس تتو مورد تأیید وزارت بهداشت میباشد

میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن ؟

شیوه میکروبلیدینگ در قیاس با شیوه میکروپیگمنتیشن هاشور های زیبا تر و طبیعی تری ایجاد می کند اما از دوام کمتری نیز برخوردار است.
میکروبلیدینگ ابرو جدیدترین شیوه رایج در کشورهای توسعه یافته دنیاست که جلوه ای بسیار زیبا و طبیعی داشته و میتواند تداعی کننده موهای ابرو باشد. این شیوه نه تنها سبب ریزش موهای ابرو نمی گردد، بلکه حتی موجب میشود تا موهای ریخته شده ابرو نیز، به دلیل افزایش گردش خون در زیر سطح پوست و تحریک فولیکولها، مجددا رشد نمایند.دوام این شیوه بر حسب انتخاب نوع رنگ و جنس پوست فرد،از شش ماه تا یکسال متغیر است.

مزایای بهره گیری از شیوه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ:

بیشتر بدان  آموزش صنایع چوب شیراز

علیرغم پایداری مضاعف تاتو نسبت به شیوه نوین میکروپیگمنتیشن ومیکروبلیدینگ، اشخاص اغلب تمایل بیشتری به انجام شیوه (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ) دارند. ازجمله عواملی که سبب وجه برتری شیوه میکروپیگمنتیشن ومیکروبلیدینگ به “تاتو”می گردد عبارت است از:

 •  استفاده از رنگهای سازگار با پوست
 •  عدم ایجاد آسیب در پوست
 •  امکان کنترل میزان نفوذ رنگ و سوزن به زیر سطح پوست

 

 •  عدم امکان انتقال بیماری به فرد
 •  استفاده از سوزن و کاتریج یک بار مصرف برای هر فرد و کاملا استریل
 •  درمانی بودن شیوه میکروپیگمنتیشن و افزایش گردش خون در زیر سطح پوست
 •  عدم ایجاد ریزش مو و افزایش رشد موهای ابرو
 •  بدون ایجاد درد
 •  بدون ایجاد خونریزی
 •  بدون ایجاد تورم
 •  بدون ایجاد گوشت اضافه و برجسته( کلویید)
 • جلوه و ظاهر طبیعی

 

شماره تماس:09120503192

 

 

 


0 نظر

آموزشی ، هاشور ابرو
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه خوانندگی شیراز x بخوانید...