آموزش صافکاری شیراز

Alireza Mirshamsi

17 December 2020

آموزش صافکاری شیراز


آموزش صافکاری شیراز

سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان شیرازبین. موضوع امروز آموزش صافکاری شیراز است. آماده اید که شروع کنیم؟ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

صافکاری چیست؟

آموزش صافکاری شیراز

آموزش صافکاری شیراز

صافکاری مجموعه فعالیت‌های است که یک صافکار برای ترمیم بدنه آسیب دیده خودرو انجام می‌دهد. این فعالیت‌ها با توجه به دامنه و وسعت آسیب وارده به بدنه اتومبیل ممکن است از چکش کاری ساده تا نقاشی بدنه ترمیم شده متغیر باشد. هر چه آسیب وارده به بدنه ماشین بیشتر و بزرگ‌تر باشد به همان میزان نوع صافکاری که باید بر روی بدنه اتومبیل انجام شود گسترده‌تر خواهد بود. صافکاری شامل انجام صافکاری بی رنگ و صافکاری و نقاشی است که با توجه به نوع آسیب انجام می پذیرید.

چه مباحثی در دوره آموزش صافکاری و نقاشی وجود دارد؟

اگر به صورت کلی و تیتروار بخواهیم موارد را برایتان بگوییم، سرفصل های آموزشی دوره آموزش صافکاری و نقاشی خودرو شامل موارد زیر می شود:

 

  • پياده کردن و جمع کردن قطعات خودرو
  • جداسازی قطعات از بدنه خودرو
  • آموزش صافکاری کردن قطعات ساده خودرو
  • فلزکاري و کار با ابزارهاي عمومي و تخصصي صافکاري
  • رگلاژ صندوق عقب و درب موتور و به طور کلی همه درب ها

 

مدرک صافکاری و نقاشی خودرو که توسط سازمان فنی حرفه ای به شما داده می شود بسیار معتبر میباشد و میتوانید آن را ترجمه کنید و حتی به کشورهای خارجی که قصد استخدام نیروی کار ماهر را دارند ارسال کنیم و برای آنها نیز کاملاً قابل قبول میباشد.

پیش نیازهای شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای

 

بیشتر بدان  لیست کلاس ویترای در شیراز

شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو سازمان فنی حرفه ای نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد و شما میتوانید پس از ثبت نام در این دوره وارد کلاس های آموزشی و کارگاه های فنی بشوید.

میزان درآمد یک صافکار و نقاش خودرو چقدر است؟

میزان درآمد این شغل با توجه به مهارت شما مشخص می‌شود هر چقدر مهم تر باشید و بهتر بتوانید صافکاری انجام دهید درآمد شما نیز افزایش می‌یابد و افراد ماهر و با تجربه در این کار چندین میلیون تومان در ماه درآمد دارد و افراد معمولی نیز می‌توانند در دوره کارآموزی حدود یک میلیون تومان نیز درآمد داشته باشند.

آموزش صافکاری شیراز

آموزش صافکاری شیراز

در کل می‌توان گفت که شغل صافکاری شغل پردرآمدی است مخصوصاً اگر بتوانید صافکاری بدون رنگ انجام دهید و یا حتی بدون نیاز به تعویض قطعات و با کمترین هزینه کار را به پایان برسانید سود شما بیشتر خواهد شد و همچنین مشتری نیز راضی تر می شود.

 

بیشتر بخوانید:

 


0 نظر

آموزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر x بخوانید...