آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم

leila

20 March 2020

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم


آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم را در اختیار شما قرار دهیم

آموزشگاه آرایشگری زنانه در قم

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژه پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه به غلط در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر صورت و مو) را زیباتر جلوه دهد. معمولاً در ایران آرایش برای بانوان و پیرایش برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود. در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهم‌ترین آن‌ها دوره «آرایش – پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.

آموزشگاه آرایشگری زنانه قم

ردیف نام آموزشگاه های آرایشگری قم آدرس آموزشگاه های آرایشگری قم تلفن
1 آموزشگاه آرایش و پیرایش سنا قم، چهل متری صدوق، 20 متری امام حسین، پلاک 319 09191509640
2 آموزشگاه آرایشگری آقای خاص قم، خیابان دانیال 09126159431


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآموزشگاه آرایش زنانه در قم

3 آموزشگاه آرایشگری مردانه قم، میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، نبش کوی 4 025-36703737
4 آموزشگاه آرایشگری مردانه آریان قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان امام، جنب موسسه ثامن الائمه (ع) 09127577055
بیشتر بدان  لیست جوانسازی واژن شیراز

آموزشگاه آرایشگری بانوان در قم

5 آموزشگاه آزادمراقبت زیبایی پویا قم، سالاریه، میدان میثم، اقاقیا یک، پلاک67 025-32603367
6 آموزشگاه مراقبت زیبائی راز سماء قم قم، باجک 3، فرهنگیان، نبش خیابان نیلوفر، آموزشگاه مراقبت زیبائی راز سماء 09193542050

آدرس آموزشگاه آرایشگری زنانه در قم

5 آموزشگاه آزادمراقبت زیبایی پویا قم، سالاریه، میدان میثم، اقاقیا یک، پلاک67 025-32603367
6 آموزشگاه مراقبت زیبائی راز سماء قم قم، باجک 3، فرهنگیان، نبش خیابان نیلوفر، آموزشگاه مراقبت زیبائی راز سماء 09193542050

لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه در قم

در طول تاریخ آراستگی ظاهر همیشه مورد توجه همگان بوده و در زمان‌هایی این آراستگی افراطی و برای تفاخر و جلب توجه بیشتر در بین طبقات خاصی بوده‌است. در طول زمان آرایش نزد مصریان باستان را می‌توان مشاهده کرد که عمدتاً تا اطراف چشمان را با رنگ‌های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می‌نمودند. مثلاً ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشمانش می‌خواست به آن قدرت نفوذ بیشتری ببخشد. پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب با گذاشتن زیور آلات به گوش‌ها و ریش‌ها یشان و پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی با گذاشتن کلاه گیس‌های بلند خود را از طبقات پایین‌تر متمایز می‌کردند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در قم

مردم قبایل سیاه‌پوست و سرخ‌پوست علاوه بر بکار بردن رنگ‌های شاد و زنده در چهره، خود را برای جشن‌ها به شکل‌های عجیب و غریب می‌آراستند. در دنیای امروز آراستگی ظاهر به عنوان یک اصل، اجبار و برای همه مردم مطرح است. بهترین آرایش آن است که عیب‌ها را بپوشاند و مناسب با مکان، زمان، سن و موقعیت اجتماعی افراد باشد.

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در قم

خدمات زیبایی زنان از قبیل قرینه‌سازی ابرو، کوپ، آرایش صورت، شنیون، براشینگ، میکاپ، رنگ و مش و لایت، فر و بافت مو، خدمات ناخن، پدیکور، مانیکور، وکس صورت، اپیلاسیون، گریم و آرایش عروس آرایش و ابرو و اپیلاسیون . معمولاً سالن‌های آرایش زنان در ایران در مغازه‌های بدون دید و بسته یا در منازل مسکونی یا در سالن‌هایی با دکوراسیون کاملاً شیک دایر است.

بیشتر بدان  لیست آموزشگاه آرایشگری زنانه

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه قم

معمولاً آرایش و زیبایی در زنان خیلی ملموس و مهم‌تر از مردان است. ایران هفتمین کشور مصرف‌کننده مواد آرایشی در دنیا و دومین کشور در خاورمیانه است.[۳] ژاپن اولین مصرف‌کننده مواد آرایشی جهان است.

آموزشگاه های آرایشگری زنانه قم

در میکاپ عروس، باید ضمن شناخت نقاط قوت و ضعف چهره، زیبایی‌های صورت را نمایان کرد و عیوب آن را از بین برد تا با آرایشی خاص، زیبایی صورت چندین برابر شود. فراموش نکنید آرایش معمول صورت با میکاپ عروس کاملا متفاوت است.

 

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، آموزشی ، ارایشی و زیبایی و بهداشتی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
مرکز مخابرات شهید بهشتی x بخوانید...