آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

سلام و درود به دوستداران  وب سایت شیرازیاب، از اینکه تا آخر همراه ما خواهید بود سپاسگزاریم. در این پست قصد داریم به معرفی آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش که از آموزشگاه های موسیقی و هنرهای تجسمی در کیش می باشد، بپردازیم، در ادامه معرفی آموزشگاه نوا کیش، اینستاگرام، تلگرام، وب سایت، آدرس و شماره تماس اطلاعاتی است که به حضور شما عزیزان معرفی خواهد شد.

 

آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش از سال ۱۳۹۵ به مدیریت سپیده مهدوی در جزیره زیبای کیش آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه ها به مبحث آموزش موسیقی و هنرهای تجسمی داشته باشد.
زمینه فعالیت آموزشگاه نوا بسیار متنوع و منحصر به فرد بوده و کلاسهایی برای گروههای سنی کودک، نوجوان، و بزرگسال با متدهای خاص برگزار میگردد.

 

 

ویژگی های آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش

موارد زیر بعنوان ویژگی های آموزشگاه موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش در مدت فعالیت خود قابل ذکر است:

 اساتید: مدیریت و اساتید موسیقی آموزشگاه نوا کیش عضو خانه موسیقی بوده و دارای مدارک معتبر،و سوابق درخشانی در جشنواره ها و کنسرتهای موسیقی در سراسر ایران هستند.
همچنین اساتید هنرهای تجسمی آموزشگاه نوا دارای تحصیلات آکادمیک و یا عضو خانه هنرمندان بوده و در بسیاری از نمایشگاهها، اجرای المانهای شهری و بینالهای موفق حضور فعال داشته اند. تمامی اساتید  آموزشگاه نوا جزو با سابقه ترین اساتید جزیره کیش میباشند

 روش های آموزشی: شیوه های آموزشی اساتید آموزشگاه نوا کاملا به روز و علمی بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد.

 فعالیت های اجرایی: آموزشگاه نوا علاوه بر فعالیت در بعد آموزشی، در برگزاری کنسرت و نمایشگاه هنرجویی نیز فعال بوده و در هر فصل چندین کنسرت و نمایشگاه در سالن این آموزشگاه یا سالنهای بزرگ کیش برای هنرجویان و اساتید برگزار می نماید.

 فضای آموزشی: آموزشگاه نوا داری فضایی عالی و ایده آل برای برگزاری کلاسهای گروهی و خصوصی موسیقی و هنر بوده و بزرگترین آموزشگاه در جزیره کیش محسوب می شود.

 

کانال تلگرام : navayepars

اینستاگرام : Navayepars

وب سایت : navaacademy.ir

 

*توضیحات تکمیلی : اساتید سرشناس و باتجربه، محیطی خوب و سالم، مناسب برای کودکان و بزرگسالان

آدرس : جزیره زیبای کیش، بلوار ایران، مجتمع پادنا ، ورودی C , طبقه اول ،واحد C ۱۰۰

تلفن تماس : ۰۷۶۴۴۴۲۰۲۸۷۰۹۳۶۲۳۵۲۸۸۰۰۹۳۶۲۳۵۲۸۸۲

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزشگاه های موسیقی و هنرهای تجسمی نوا کیش در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلهنرهای تجسمی

مبانی هنرهای تجسمی دارای عناصری هستند که شامل:

نقطه، خط، سطح، حجم، فرم (شکل)، رنگ، نور، بافت، ریتم، حرکت (فضا و زمان)، ترکیب (ترکیب بندی)، تناسب، تعادل (توازن)، تباین (تضاد یا کنتراست)

تقسیم‌بندی‌های هنر متنوع است؛ یکی از آن‌ها در حالت کلی آثار هنری را به دو دستهٔ هنرهای زیبا و هنرهای کاربردی تقسیم می‌کند:

 • هنرهای کاربردی: منظور از هنرهای مفید هنرهایی است که نخست، کارکرد و سودمندی آن‌ها اهمیت دارد و هدف از خلقشان کاربردشان بوده‌است. مانند: طراحی خودرو، معماری، طراحی صنعتی.
 • هنرهای زیبا: منظور از هنرهای زیبا هنرهایی است که تنها به دلیل زیبا بودنشان خلق شده‌اند. به عبارتی «نه به خاطر چیزی دیگر، بلکه به خاطر خودشان به وجود آمده‌اند». مانند: نقاشی، مجسمه‌سازی، موسیقی، رقص.

واژه هنر امروزه در زبان فارسی در معنایی متفاوت از گذشته به کار می‌رود و بیشتر منظور از آن اشاره به نتیجه خلق انسان‌ها در زمینه هنرهای زیبا است. معنای این واژه امروز معادلی برای واژه هنرهای زیبا در زبان انگلیسی است. به‌طور سنتی مجموعه هنرهای زیبا به ۷ دسته تقسیم می‌شوند:

 1. موسیقی
 2. هنرهای دستی: مجسمه‌سازی، شیشه‌گری، و …
 3. هنرهای ترسیمی: نقاشی، خطاطی، عکاسی و …
 4. ادبیات: شعر، داستان، نمایشنامه، فیلمنامه و نثر
 5. معماری
 6. رقص و حرکات نمایشی
 7. هنرهای نمایشی: سینما، تئاتر و …

نمونه دیگر تقسیم‌بندی هفت هنر به ترتیب زمان ایجاد یا توسعه عبارتند از:

 1. نقاشی
 2. هنرهای تجسمی (نقاشی، طراحی، تندیس‌گری، عکاسی و چاپ)
 3. معماری
 4. ادبیات
 5. موسیقی
 6. تئاتر
 7. سینما

وجوه مشترک آثار هنری عبارت‌اند از:

 • تخیل به عنوان مهم‌ترین عامل در شکل‌گیری اثر هنری است
 • همه آثار هنری از عاطفه و احساس هنرمند سرچشمه می‌گیرند نه از تفکر منطقی و عقلانی او
 • چندمعنایی بودن و منشور مانندی، وجه اشتراک سوم تمام آثار هنری است.

این جنبه از خصایص آثار هنری، در واقع از دو ویژگی قبلی که برشمردیم، نتیجه می‌شود. بدین معنی که هر پدیده‌ای که عنصر اصلی سازنده آن تخیل و عاطفه باشد، بی شک نمی‌تواند معنایی منجمد و تک بعدی داشته باشد. از این روست که هر کس در برابر آثار هنری می‌ایستد؛ دریافت و استنباط خاصی دارد. آثار هنری به سادگی می‌توانند بیان‌کننده زیبایی حقیقی یا احساسات باشند.

اثری که هنر بر روح انسان می‌گذارد، تغییری عمیق و ماندگار و طولانی است. در نتیجه هر گاه خواهان اثرگذاری ماندگار باشیم، می‌توانیم از هر یک از رشته‌های هنری به فراخور نیازمان بهره ببریم. همان‌طور که در روانشناسی این بحث به اثبات رسیده‌است، جهان از مجموعه‌ای از افراد تشکیل شده‌است، پس اگر بخواهیم در سریعترین حالت بر تعداد زیادی از افراد تأثیر بگذاریم، می‌توانیم از اسباب هنر استفاده کنیم. هنر موسیقی و هنرهای نمایشی چون از طریق حس شنوایی و حس بینایی به سرعت درک می‌شوند، می‌توانند توأم با یکدیگر به سرعت، و در ابعادی جهانی تأثیری ژرف، عمیق، ماندگار و طولانی در جوامع به وجود آورند.

منبع: ویکیپدیا

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.