آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز

آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز
تبلیغات در شیراز

آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز

آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز

وقت بخیر بازدید کنندگان گرامی شیرازیاب.اگر به دنبال یک آموزشگاه رانندگی می گردید لطفا با ما همراه باشید تا هرآنچه مورد نیاز شما عزیزان می باشد را تقدیمتان کنم.

با تشکرازنگاه گرم وصمیمی شما عزیزان.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس آموزشگاه رانندگی آینه بغل شیراز

آدرس:شیراز،فرهنگ شهر،نبش روزبه

موقعیت مکانی:

شماره تلفن:درحال حاضر شماره تلفنی برای این مکان ثبت نشده است.

آدرس دفتر:شیراز،فرهنگ شهر،بین کوچه 40و42

موقعیت مکانی:

ساعات کاری:از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7صبح تا 8شب

 

 

آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی موسساتی هستند که با اخذ مجوز از اداره راهنمائی و رانندگی شهرستانها و استانها شروع به فعالیت می‌کنند. در این آموزشگاه‌ها ۶ جلسه ۲ ساعته آئین‌نامه و ۲ جلسه ۲ ساعته امورفنی تدریس می‌شود و ۱۲ جلسه ۲ ساعته تمرین رانندگی (کلاس عملی) انجام می‌دهند.

نشان ماشینهای تعلیم رانندگی

تابلوهائی حاوی نام آموزشگاه بر سقف خودروها بطور عمودی نصب می‌شود و دو عدد تابلوی کوچک که علامت احتیاط است در روی سپر جلو و عقب خودرو نصب می‌گردد. این تابلوها نشان دهنده اینست که خودرو مخصوص آموزش رانندگی است و رانندگان با دیدن این تابلوها سعی می‌کنند احتیاط کرده و رعایت نمایند. اکنون خودروهای مورد استفاده برای آموزش تا این تاریخ خودرو پراید، تیبا و ساینا است.

امتحانات

امتحانات کتبی و عملی از طریق آموزشگاه است که توسط کارشناسان (سرهنگهای بازنشسته راهنمائی و رانندگی) برگزار می‌شود.

بیشتر بدان  لیست کلاس آموزش طراحی شیراز

 

گواهینامهٔ رانندگی، که به آن در گذشته «تسلیق رانندگی» گفته می‌شد، مدرکی رسمی است مبنی بر اینکه فردی می‌تواند با وسایل نقلیهٔ دارای موتور مانند موتور سیکلت، اتوموبیل، کامیون و اتوبوس رانندگی کند. در کشورهایی که تعداد زیادی از شهروندان رانندگی می‌کنند، گواهینامهٔ رانندگی هم‌چنین به عنوان یک مدرک هویتی ارزش دارد. معمولاً گواهینامه رانندگی تنها پس از قبولی در آزمون رانندگی به شخص داده می‌شود.

منبع:ویکی پدیا

 

از همراهیتان با شیرازیاب ,سپاس گذارم.

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.