آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر را در اختیار شما قرار دهیم.

آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژه پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه به غلط در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر صورت و مو) را زیباتر جلوه دهد. معمولاً در ایران آرایش[۱] برای بانوان و پیرایش[۲] برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود. در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهم‌ترین آن‌ها دوره «آرایش – پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.[۳]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

شماره تماس کلینیک پوست مو و زیبایی الهه همتی

آموزشگاه آرایشگری زنانه در اسلامشهر

takparimah

38 posts

اموزشگاه ارایشگری اسلامشهر

 

Health/Beauty

آموزشگاه زیبایی تک پریماه
لیلا قاسمی
النا قاسمی
اسلامشهر👥
عروس 02156343326
خدمات 09014987956
اموزش 02156352285

 

آموزشگاه آرایشگری اسلامشهر

ندای فرخ – شعبه اسلامشهر

اطلاعات تماس

آدرس :

تهران، اسلامشهر

تلفن :

021-56363958

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه در اسلامشهر

در طول تاریخ آراستگی ظاهر مورد توجه بوده و در زمان‌هایی این آراستگی افراطی و برای تفاخر و جلب توجه بیشتر در بین طبقات خاصی بوده‌است. در طول زمان آرایش نزد مصریان باستان را می‌توان مشاهده کرد که عمدتاً تا اطراف چشمان را با رنگ‌های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می‌کردند؛ مثلاً ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشمانش می‌خواست به آن قدرت نفوذ بیشتری ببخشد. پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب با گذاشتن زیورآلات به گوش‌ها و ریش‌هایشان و پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی با گذاشتن کلاه‌گیس بلند خود را از طبقات پایین‌تر متمایز می‌کردند. مردم قبایل سیاه‌پوست و سرخ‌پوست علاوه بر بکار بردن رنگ‌های شاد و زنده در چهره، خود را برای جشن‌ها می‌آراستند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

خدمات زیبایی زنان از قبیل قرینه‌سازی ابرو، کوپ، آرایش چهره، شنیون، براشینگ، رنگ و مش و لایت، فر و بافت مو، خدمات ناخن، پدیکور، مانیکور، وکس صورت، اپیلاسیون، گریم و آرایش عروس. معمولاً تالارهای آرایش زنان در ایران در مغازه‌های بدون دید و بسته یا در منازل مسکونی یا در سالن‌هایی با دکوراسیون دایر است.[۴] معمولاً آرایش و زیبایی در زنان خیلی ملموس‌تر از مردان است.[۵] ایران هفتمین کشور مصرف‌کننده مواد آرایشی در دنیا و دومین کشور در خاورمیانه است.[۶] ژاپن اولین مصرف‌کننده مواد آرایشی جهان است.[۷]

شماره آموزشگاه آرایشگری در اسلامشهر

 • متعادل‌سازی چهره (گریم یا میکاپ یا چهره پردازی): شامل پاک‌سازی پوست، ترفندهای سایه روشن، طراحی‌سازی چهره، لیفتیگ صورت، ماسک.
 • سایه‌ها: رنگ دار کردن پشت پلک‌ها که بسته به رنگ و شکل آن انواع گوناگونی دارد.
 • رنگ و مش: تغییر دادن رنگ موهای شخص که در آن ترکیب رنگ و هماهنگی آن با رنگ پوست و شکل چهره (چاقی و لاغری) بسیار حائز اهمیت است.
 • دکلره: خارج نمودن پیگمنت‌های رنگی مو از ساختمان آن و بیرنگ شدن مو به تدریج در پایه‌های مختلف (از ۲ تا ۱۱)

آموزشگاه آرایش اسلامشهر

 • دکاپاژ: پاک کردن رنگ موی پیشین از روی مو که نوعی دکلره ضعیف است.
 • براشینگ: به عمل حالت دادن مو به وسیلهٔ برس و حرارت براشینگ گفته می‌شود.
 • هایلایت: به رنگ و مش هم‌زمان گفته می‌شود که مو حالتی سایه روشن پیدا می‌کند.
 • فر: یا پرمنات که موها را برای مدتی (۶ماه تا یکسال) مجعد یا حالت دار می‌کند.
 • صاف: تغییر حالت مو از مجعد به حالتی لخت که هم مدت دار می‌باشد و هم دائمی. برای صاف کردن اغلب از اتوی مو استفاده می‌شود.
 • میزانپلی: میزان کردن پل‌های گوگردی مو به وسیله بیگودی‌های مخصوص
 • شینیون: جمع کردن کامل موها و فرم دادن آنها.
 • مانیکور: فرم دادن و مرتب کردن ناخن‌های دست

آدرس آموزشگاه آرایشگری مردانه در اسلامشهر

مطالب بیشتر:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.