آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه

leila

23 July 2021

آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه


آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه را در اختیار شما قرار دهیم.

آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژه پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه به غلط در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر صورت و مو) را زیباتر جلوه دهد. معمولاً در ایران آرایش[۱] برای بانوان و پیرایش[۲] برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود. در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهم‌ترین آن‌ها دوره «آرایش – پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.[۳]https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآرایشگاه نیلوفر آبی صادقیه

آدرس:
تهران ، فلکه دوم صادقیه ، کوچه پرویز روبروی پارکینگ طبقاتی ، پلاک ۱۹ واحد۴
تلفن:
 ۰۲۱ ۴۴۲۸ ۹۰۶۴
ساعات کاری:
شنبه تا جمعه ، ۱۰:۰۰ صبح تا ۸:۰۰ شب
الان بسته است
توضیحات:
با مدیریت خانم شیوا نیکی

سالن زیبایی نیلوفر آبی صادقیه

در طول تاریخ آراستگی ظاهر مورد توجه بوده و در زمان‌هایی این آراستگی افراطی و برای تفاخر و جلب توجه بیشتر در بین طبقات خاصی بوده‌است. در طول زمان آرایش نزد مصریان باستان را می‌توان مشاهده کرد که عمدتاً تا اطراف چشمان را با رنگ‌های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می‌کردند؛ مثلاً ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشمانش می‌خواست به آن قدرت نفوذ بیشتری ببخشد. پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب با گذاشتن زیورآلات به گوش‌ها و ریش‌هایشان و پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی با گذاشتن کلاه‌گیس بلند خود را از طبقات پایین‌تر متمایز می‌کردند. مردم قبایل سیاه‌پوست و سرخ‌پوست علاوه بر بکار بردن رنگ‌های شاد و زنده در چهره، خود را برای جشن‌ها می‌آراستند.

بیشتر بدان  مشاور املاک شیراز باهنر جنوبی

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، آرایشگاه
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
مرکز مخابرات شهید بهشتی x بخوانید...