آدرس دقیق معالی آباد شیراز

leila

15 February 2020

آدرس دقیق معالی آباد شیراز


آدرس دقیق معالی آباد شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  آدرس دقیق معالی آباد شیراز را در اختیار شما قرار دهیم

ادرس معالی اباد شیراز

معالی آباد یا مالی آباد یکی از محله های شیراز است که از نظر جغرافیایی نصف آن در غرب و نصف آن در شمال غرب شهر قرار دارد و این محله جز منطقه ۶ شهرداری شیراز محسوب می شود.بلوار دکتر شریعتی یکی از بلوار های اصلی این محله جز یکی از معروف ترین بلوارهای شهر شیراز محسوب می شود.

آدرس کلانتری گلدشت معالی آباد شیراز

معالی آباد جز یکی از دوست داشتنی ترین محله های شیراز است که بیشتر مردم شیراز آخر هفته های خود را در این محل و بلوار شهید چمران می گذرانند و به خاطر همین جز مناطق گران قیمت شهر به حساب می آید.بلوار دکتر شریعتی از یک طرف به پل احسان و از طرف دیگر به پل معالی آباد راه دارد و خیابان های اصلی و مهم آن به ترتیب از پل احسان به پل معالی آباد:خیابان پهلوان نوروزی، بهاران، دنا، پزشکان، دوستان، خلبانان، کسایی، گلها و رهبرماه است.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آدرس دقیق معالی آباد شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس بانک قوامین شعبه معالی آباد شیراز

خیابان معالی آباد یا بلوار دکتر شریعتی در شمال غرب شیراز و در منطقه ۶ قرار دارد. معالی آباد از شمال به بلوار میرزای شیرازی، از جنوب به بلوار میرزا کوچک خان، از شرق به بلوار چمران و از غرب به کوی وحدت و فرهنگ منتهی می‌شود.
محله معالی آباد شیراز یکی از محله‌های شلوغ و پررفت‌وآمد شیراز است و محله‌ای بسیار شیک و لاکچری است. بلوار معالی آباد در راستای بلوار شهید چمران قرار دارد. اگر از بلوار معالی آباد عبور کنیم به بلوار شهر فرنگ و فلکه احسان خواهیم رسید.

بیشتر بدان  رحمت آباد شیراز کجاست

آدرس سینما معالی آباد شیراز

از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی (مترو و اتوبوس) می‌توان به محله معالی آباد شیراز دسترسی پیدا کرد.

در ابتدای بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) واقع در میدان احسان خط یک مترو (احسان – فلکه گل سرخ) قرار گرفته است. ایستگاه‌های دیگری در خیابان معالی آباد نیز دارد. ایستگاه دوم ایستگاه دکتر شریعتی ، ابتدای خیابان خلبانان واقع شده است و ایستگاه بعدی نیز در ابتدای بلوار معالی آباد و نبش تقاطع پل معالی آباد قرار گرفته است.

اتوبوس‌های واحد نیز از معالی آباد عبور می‌کنند که به شرح زیر می‌باشد.

  • خط واحد ۳۹: ایستگاه اول، ابتدای معالی آباد و ایستگاه آخر نیز پایانه احمدی یا دروازه کازرون می‌باشد.
  • خط واحد ۱۳۸: ایستگاه اول پایانه نمازی واقع در میدان نمازی می‌باشد که در تمامی ایستگاه‌های خیابان معالی آباد توقف می‌کند و ایستگاه آخر نیز انتهای بلوار پرستار یا کوی وحدت می‌باشد.

ادرس گلدشت معالی اباد شیراز

اکثر بافت این محله نوساز است و آپارتمان‌های چند طبقه جای خانه‌های ویلایی را گرفته‌اند. در این محله آپارتمان‌های قدیمی نیز به چشم می‌خورند که قیمت آن‌ها نصف قیمت آپارتمان‌های نوساز است.

آدرس سینمای معالی آباد شیراز

در خیابان معالی آباد مجتمع‌های تجاری – اداری – گردشگری با برندهای متفاوت زیادی واقع شده است که اطلاعات آن‌ها در خط زیر قرار گرفته است:
• مجتمع بزرگ تجاری اداری آفتاب فارس: ابتدای بلوار معالی آباد، نبش رهبر ماه
• مجتمع تجاری آفتاب (کوچک): حدفاصل خلبانان و گل‌ها
• مجتمع تجاری گاندی: نبش دوستان
• مرکز خرید میلاد: نرسیده به دوستان
• مجتمع تجاری یونیک: نبش کوچه ۹، روبروی پاسگاه
• مجتمع تجاری آرین: نبش بهاران

بیشتر بدان  مدرسه ی توحید

آدرس پل معالی آباد شیراز

• مجتمع تجاری پارمین: حدفاصل گل‌ها و خلبانان، نبش کوچه ۷
• مجتمع تجاری نغمه: حدفاصل خلبانان و دوستان، جنب بانک سرمایه
• مجتمع تجاری دنا: نبش خلبانان
• مجتمع تجاری اهورا: نرسیده به دوستان
• مجتمع تجاری ثنا: نبش کوچه ۲۱
• مرکز خرید هرم نور: نبش خیابان دنا

آدرس نگین معالی آباد شیراز

خیابان معالی آباد از آنجایی که یک خیابان پررفت‌وآمد می‌باشد و افراد با گروه سنی متفاوت به خصوص جوان‌ها تردد زیادی دارند، مکان خوبی برای گذراندن وقت خود در رستوران‌ها و لذت بردن از غذای خود می‌باشد: در زیر بهترین رستوران‌های محدوده معالی آباد را معرفی می‌کنیم:

  • خانه استیک نوا: معالی آباد، خیابان دوستان ۰۷۱۳۶۳۹۰۲۵۷
  • رستوران وزرا: معالی آباد، بین دوستان و پزشکان، ساختمان اوتانا ۱، جنب بانک اقتصاد نوین ۰۷۱۳۶۳۴۲۰۰۶
  • رستوران کلاسیک طوبی: معالی آباد، روبروی پارک ملت، کوچه جنب شیرینی آلما. ۰۷۱۳۶۳۵۹۸۴۰

آدرس بانک شهر معالی آباد شیراز

به دلیل آب‌وهوای نسبتا خنک، وجود امکانات فراوان و دارا بودن ظاهر و بافت جدید شهری که دلخواه اکثریت شهروندان شیرازی مخصوصا قشر جوان است، خانه های معالی آباد شیراز بسیار محبوب هستند.
مشهورترین آپارتمان‌های این منطقه، آپارتمان‌های فرانسوی ساز هستند که در طرف راست بلوار شریعتی و در گلدشت معالی آباد قرار گرفته‌اند.

آدرس سینما در معالی آباد شیراز

به طور میانگین، قیمت هر متر مربع آپارتمان در محله معالی آباد شیراز بین ۷ تا ۱۶ میلیون است.
برای اجاره آپارتمان در این محله، ابتدا لازم است به جیب خود نگاهی بیندازید و بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارید به سراغ گزینه‌های پیش رو بروید. برای مثال یک آپارتمان دو خوابه به قیمت ۵۰ میلیون تومان پیش و ماهیانه ۲ میلیون تومان اجاره داده می‌شود.

بیشتر بدان  آموزشگاه موسیقی در شیراز

 

مطالب بیشتر:


0 نظر

آموزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر x بخوانید...