راهنمای مشاغل

ادرس کلینیک نبوت زاهدان

ادرس کلینیک نبوت زاهدان

سلام خدمت همراهان گرامی! در این پست ادرس کلینیک نبوت زاهدان به همراه شماره تلفن آن را برای شما قرار داده ایم. همچنین میتوانید از مطالب زیر دیدن کنید:

 

 

آدرس: زاهدان خیابان خیام نبش خیام4

*برای مشاهده ادرس در گوگل مپ اینجا کلیک کنید.

شماره تلفن: 05433442133

وابستگی مرکز: نظامي

مقطع مسئول مرکز:  دكتراي حرفه اي

مرکز جراحی نبوت سپاه زاهدان

مرکز جراحی نبوت سپاه زاهدان

مرکز جراحی نبوت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اعتباری حدود ۵۰ میلیارد ریال در زاهدان به بهره‌برداری رسید.

به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، با حضور سردار نقدی فرمانده بسیج مستضعفین کشور، و جمعی از مسئولان مرکز جراحی نبوت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اعتباری حدود ۵۰ میلیارد ریال در زاهدان به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان  بسیج مستضعفین کشور در این مراسم، مردم استان سیستان و بلوچستان را ولایی‌ترین مردم کشور در نظرسنجی های انجام شده خواند و گفت: هر چه بتوانیم در حق این مردم خدمت کنیم باز هم کم است.

سردار محمدرضا نقدی افزود: دشمن سعی میکند با ایجاد اختلاف بین مردم این استان اختلاف افکنی کند که با هوشیاری، اتحاد و ولایت مداری مردم استان به اهداف خویش نرسیده و نخواهد رسید.

وی گفت: آمریکا برای این منطقه برنامهریزی دراز مدت داشت که خنثی شد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: کسب مهارت و توانایی نیروی بسیج در شرایط صلح که درب ها را به روی ایران بسته بودند کشور را به اوج توانایی، عزت و قدرت در جهان رسانید و این ناشی از برکات انقلاب است.

علی‌اوسط هاشمی بیان کرد: روی آوردن بسیج به کارهای فرهنگی و درمانی خصوصاً احداث و راه‌اندازی بیمارستانهای صحرایی ناشی از روحیه این نهاد انقلابی است.

وی ادامه داد: تواناییهای ملی کشور به جهانیان ثابت کرد که این کشور از ثبات کافی برخوردار است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هر کس یک نفر را نجات دهد انسانیت را نجات داده است و این جاست که ارزش کار درمانی مشخص می‌شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه برای “ادرس کلینیک نبوت زاهدان”

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.